Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem adja vissza jól az...

Miért nem adja vissza jól az ízeket az e-cigim?

Figyelt kérdés
Eleaf iJust3, mesh porlasztóval, prémium likviddel, de így sem az igazi. Mi lehet a probléma?

2023. máj. 17. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nahát kérem szépen...


Honapokig szivtam 1 smok-r keszuleket tobb mint 30 ezer forint volt... tobb porlasztot is csereltem 6-8 fajta aromat kosoltam... hozza teszem barati tarsasagba tobben is ecigiznek egyik aromanak se volt semmi ize se a 1600 ft osnak se a 4000 ft osnak... havernak panaszkodtam nagy e cigi orult o is beleszivtam ovebe ugyanazt az aromat szivta bumm az arcomba egy intenziv izvilag... hat kiderut hogy maga az egesz szerkezet egy fos konkretabban a porlaszto. Azonnal haza mentem rendeltem egy zeusz tankos geek vape e cigit... toltottem bele aromat olyan intenziv izvilagot kaptam,kapok is azota hogy elfbarnal 2-3 erosebb ize szoval neha meg higitok is rajta... szoval ha barmi tovabbi kerdesed van irj uzenetet szivesen segitek mert sokat bajlodtam vele ha akarod irok nagyon eros aromakat is izre amit nagyon szivesen is ajanlok

2023. máj. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

"Mi lehet a probléma?"

Az, hogy még mindig függő vagy.

2023. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem probléma kedves utolsó. De köszönöm, hogy aggódsz! :D
2023. máj. 17. 21:54
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Lehetséges okok a problémára:


1. Porlasztó probléma: Lehet, hogy a porlasztó túl használt, koszos, vagy nem megfelelően van beépítve. Próbálja meg kicserélni a porlasztót, vagy alaposan megtisztítani.


2. Az e-cigi beállítása: Lehet, hogy az e-cigi teljesítménye nem megfelelően van beállítva a használt likvidhez. Próbálja meg állítani a teljesítményt, vagy ellenőrizni a beállításokat.


3. Használt likvid minősége: Az e-cigik íze nagymértékben függ a használt likvid minőségétől. Próbáljon ki más likvideket, esetleg más gyártóktól, és ellenőrizze, hogy ugyanúgy érzékelhető-e az íz.


4. Szájüregi problémák: Az ízeket érzékelő képesség nagyban függ a szájüregi állapottól. Ha használta a cigarettát korábban, lehet, hogy további időre van szüksége, hogy az ízek érzékelése visszaálljon.


Ha az előbbi tippek nem segítenek, érdemes lehet az e-cigi szaküzletben szakemberrel konzultálni, hogy megtalálják a probléma forrását és javasoljanak megoldásokat.

2023. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Az a baj hogy szarok és a kínaiak gyártják mondjuk ök is találták fel.

Nekem is van de most már a 3. nál járok ha az eldobhatókat nem számoljuk, annyit sikerült elérnem hogy kevésbé szar mint a többi. Az 1. amit mond az dl re jó de nem irta le hogy porlasztós vagy rta. Bár ahogy nézem azt akarsz te is. Na mindegy te még csak örülj az enyém ereszt/ett is meg fröcsög/ött mellé meg ami kell. Most amit használok az Vandy Vape Rhino ez jó mtl dl re is ez csak kicsit ereszt... Fröcsögni esélye sincs mert több centis a kéménye meg az inkább a pnp porlasztó erényeihez soroható. Ezzel elvagyok úgy ahogy de ennek a 0,9 es porlasztója pl insant megég újat beleraksz kb. a 4. szívásra már égett vatta íze lesz az 1,2 az jó bár 3. nap után meggondolandó hogy kidobod jó messzire azt újat raksz bele. A 0,6 is nagyon rossz, a 0,3 meg megint jó az birja még 40-50ml liqvid elszívásáig is. Nehéz és az a baj ha én meg akarnám keresni a tutit nem lehet mert miliókat kéne költeni mire 77 félét megrendelek. Ha netre beírod top 10 vape vagy valami azok a toplisták nem sokat érnek max ha megnézel 10 et azt 1 van ami szinte mindegyikben benn van. Legjobban talán akkor jársz ha veszel egy építös kazánt általában rta de többféle is van én most rendeltem egy MTL RTA Brunhilde-t mert már elegem van. Még nem tudtam kipróbálni de ezektöl biztos hogy jobb lesz. Annyi hogy az valamivel macerésabb legalábis amég belejössz meg nem annyira kompaktok mint ezek a kis szutykok.

2023. máj. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A GeekVape Legend Zeusz kazánnal az full DL én is így szettbe vettem, én heisenbergel majd meg pusztultam, egyszerűen nem bírom, mtl-es vagyok inkább.

A brüni jó kazán, de betyárosan nehéz kiismerni, ha viszont ez megvan! nagyon hálás asszonyka! sok trükkje van amit ismerni kell! Van BPM v1.5-ös Pioneer kazánom is, na az dettó mint ami most neked van problémád! sehogy nincs íz!

Ajánlok egy kazánt egy pnp-s ami nekem is van, azzal jók az ízek csak oda kell egy olyan mod ami ww állítható benne! pl, én az 1.2R használom 15-16W-al ez a Vapefly Nicolas II 2 MTL a SourceMore oldaláról! mindent onnan veszek! ott feléért harmadáért megkapod, eddig minden megjött, most is jön 2 pakk + egy előrendelve van, az sajna már elég sokat késik de nem csesznek át szval. Amúgy a 3.5ml-es Dvarw is jó kazán, ha kiismrted az építését!

2023. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!