Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E cigi szörcsögő hangot ad és...

E cigi szörcsögő hangot ad és liquidet köp. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ahogy szívom csak szörcsög és folyik az erős liquid. Kb 2-3 hetes porlasztó. Viszont égett íze nincs mert gőzt se ad. Mit tegyek? Már fáj a torkom a kifolyt liquidtől.

2023. máj. 18. 21:45
 1/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Azért fáj, mert a liquidnek alapból csak a gőze kellene bejusson a szádba, a liquid maga folyadékként irritatív hatású. Azt nem tudom megmondani miért ilyen, milyen cigid van, ilyenkor vagy a teljesítményt kell visszavenni, vagy a szellőztetőt kell máshogy beállítani,esetleg rossz a porlasztó.
2023. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Porlasztó csere! vagy én pl. szoktam hogy melegfolyóvízbe kimosatom, hagyom kiszáradni és így még párszor felhasználható. De ki kell száradnia különben zárlat lesz és végleg kuka.

Szörcsögni akkor szörcsög ha túlszívja magát, ekkor köpköd is olykor ill ha (tekerősnél) használt a vatta.

2023. máj. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egy joyetech Widewick Pod E cigi.


Kicseréltem a porlasztót de a keserű íz akkoris van. Folyamat liquid kerül a szájba. Miért?


Már annyira idegesít..m

2023. máj. 19. 09:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen élvezhetetlen és elveszi az élményt...
2023. máj. 19. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Rossz sztem az egész kazán stb karakterisztikája! miért? mert már sztem szinte minden ki lett vesézve. Vegyél egy brünhildát rta mtl-be, eddig az a legjobb ízű kazánom, 1 van jön még 2. Ott ha xar az íz vattát cserélsz ha akkor se akkor tekercset is, ennyi, teleöntöd a tartáját pl, 70VG-vel és kész, azért tele hogy tutira felmásszon a liquid.
2023. máj. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most nézem mi is van neked valójába! Hát olyan nekem is van és semmi kellemetlen dolog nincs vele!! pedig ebbe több liquid is megfordult! Sajnos igen ennél bele bele megy a szádba, mert nekem is! megoldás töltsd félig, mint írtam is (jól tippeltem) ennek ilyen a karakterisztikája, ezzel nem tudsz mit csinálni..

[link]

Haladó vagyok e cigibe, szerzem még most is a tapasztalatokat, de ezt egész életembe megtehetném, kimeríthetetlen egy téma! amennyi hardver annyi féle trükk.

2023. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!