Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányozhatok közterületen...

Dohányozhatok közterületen ilyen helyzet mellett?

Figyelt kérdés

Elnézést ha esetleg rosszul fogalmaztam,de a kérdésem az volna,hogy 17 éves fiú vagyok,és dohányzom,nem baj ha az utcán csinálom ezt,vagy nem büntetnek meg érte? Azért kérdezem mert még nem vagyok nagykorú és tudom hivatalosan nem vehetek cigarettát ezért kérdezem lehetnek következményei ha a közterületen cigizek és meglát valaki? Tudom,hogy nagyon káros és rossz szenvedély,hogy dohányzom,ezért ilyen válaszokat nem szeretnék,hogy káros,meg,hogy tedd le stb...



17/F



2023. máj. 24. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem büntethet meg senki.
2023. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Max beszólnak, de ezért nem büntet meg senki.
2023. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen az benne van,hogy beszólnak de ilyen idősebb unatkozó emberek engem nem érdekelnek. De ha ez jogilgag nem defektes,akkor nem baj.A dohányzás persze baj,de na! Köszönöm a válaszokat,ment a zöld pacsi. Aki tud még írhat. :)
2023. máj. 24. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg igen.
2023. máj. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs semmi jogi következménye.az más kérdés ha pl buszmegálló...iskola ,ne adj isten közlekedési eszközön cigizel.devsimavkőzterületen cigizhetsz.egyvjó tanács!ne cigizz sokat !
2023. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!