Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen alternatívák vannak a...

Milyen alternatívák vannak a dohányzás helyett?

Figyelt kérdés
2x már leraktam a cigit egy év alatt de nem volt túl hatékony. Mindig hozzányúltam, nem is amiatt mert a nikotin hiányzott, hanem valami pótcselekvés. Pl: az ember elmegy egy hosszú útra aztán megáll egy cigiszünetre, vagy autószerelés közben tart egy cigiszünetet. A kérdés arra térne ki, hogy milyen más alternatívák vannak amivel a cigit tudom helyettesíteni? Olyan érdekelne ami pl mindig lehet nálam (dobozos kóla vagy ilyesmi), a répa és társai nem feltétlen jók ha 1 hónapig rohad a kocsiban. :D Illetve a kólával is az a baj, hogy ha az ember cigi helyett issza, a napi 10-től ugyan úgy rosszul lesz.

2023. máj. 26. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyümölcsös tictac vált be. Akármikor bedobok 1-2-3 darabot, máris elmegy a cigi utáni vágy, és az íze is finom.
2023. máj. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Maga a mozdulat hiányzik. Fene se tudja. Párszor már én is visszaestem.
2023. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A tiktak amúgy nekem is bevált. Lehet azzal próbálom újra.
2023. máj. 26. 20:55
 4/18 anonim ***** válasza:
37%
Nem a mozdulat hiányzik hidd el. Ez egy drogfüggőség.
2023. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20%
Gyenge vagy, csak ennyi a probléma.
2023. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez volt ám az építő hozzászólás. Köszönöm szépen :'D
2023. máj. 26. 23:47
 7/18 anonim ***** válasza:
26%
Igen az vagy, mert én beírtam a naptáramba hogy MÁTÓL 1 ÉV, és teljesítettem! Szívesen! ;)
2023. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Akár építő, akár nem, igaza van. De ha nem vagy gyenge, cáfold meg azzal, hogy 1 hét múlva jelentkezel és leírod, hogy egy szál cigit se szívtál el. (Persze kamuzhatsz is, de magadat nem tudod becsapni.)
2023. máj. 27. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Sok, sok gyümölcs,zöldség.

Pl a banánban van egy anyag, ami elveszi a kedved a dohányzástól, ha megkivanod a cigit és helyette megeszel egy banánt, azután nem kivánod már a cigit, nyugodtan próbálja ki mindenki, aki olvassa.

Nem vágom, amúgy, hogy pl a répát miért zárod ki, miért kellene 1 hónapig rohadnia a kocsidban? Talán annyi ideig ki se szállsz az autóbol, hogy betérj egy közértbe utánpotlásért? :D

2023. máj. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igazából a répa sem rossz, a kocsit azért mondtam mert könnyebb bedobni valami "utánpótlást" (pl. egy karton tiktak vagy kóla) és hozzányúlni ha kell. A banánt pedig kipróbálom, jó ötlet. Köszi a tippet. :)
2023. máj. 27. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!