Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen megbízható oldalakról...

Bb250517 kérdése:

Milyen megbízható oldalakról lehet e-cigit/vapet rendelni?

Figyelt kérdés

Néhany éve amikor először függtem rá a nikotinra, elhatároztam, hogy inkább e-cigizek és nem nornálisan dogányzok. Na akkor még voltak fizikai boltok itthon, és a régia eszközömet onnan vettem, viszont az azt eszközt idő közben eladtam egy barátnak, mert megpróbáltam teljesen leszokni a nikotinról.

Viszont privát események miatt visszaszoktam és szeretnék magamnak venni egy új eszközt, már most néztem milyen fizikai üzletek vannak itthon, de gyakorlatilag semmilyen. Ebből kifolyólag fogok online rendelni, viszont nem tudom, hogy melyik oldalak megbízhatóak, gyorsak és nem lehúzósak.

Én úgy hallottam valahonnan, hogy a GandalfLiquid oldala viszonylag jó, viszont ott nincs a keresett modell, ami nem akkora probléma, maximum keresek egy másikat ami hasonlóan megfelelő nekem, de elsősorban a Vaporesso Sky Solo Plus eszközt keresném.



2023. máj. 29. 21:55
 1/2 A kérdező kommentje:
Alternatívaként elfogadok más hasonló készülékeket is, a lényeg hogy 20 ezer Ft-nál ne kerüljön többbe, viszonylag nagy tankja legyen(ezért is esett a választás az említett eszközre, 8ml), jól bírja az aksija és nem kötelező, de jobb ha USB-C portja van
2023. máj. 29. 22:03
 2/2 anonim ***** válasza:

Modokat kazánt stb (harverek) csak kintről fele és harmada áron! Mutatok egy kettőt amik nem lehúzósak:

[link]

[link]

Ennél NE a Német raktárat válaszd! [link]

Vagy még ez: [link]

Gépet szerintem te is találsz, az árak meg azok amik.. ha innen vettem volna mindent már min. fél millánál tartanák..

De egyébként pl. innen is választhatsz vmit: [link]

A kazánok többsége fél dl/dl képes is úgy ahogy.

2023. máj. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!