Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fűvezésről tapasztalatok?

A fűvezésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Tudom sok ilyen kérdés volt már, de mennyire durva? Olyan mintha berugnál?

Elsőre inkább otthon próbáltátok ki vagy buliba...? Félnék hogy eszméletlen állapotba kerülnék elüt valami.



2023. jún. 2. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
18%

Én most vagyok 30 éves. 10 éve nem fuveztem.


Először diszkóban próbáltam ki, borzalmas volt. Utána egy barátommal az is rossz volt.


Majd házubuliban is, mikor mentem haza majdnem elutott éjjel a gyorsvonat. Pár méteren múlt.


Azóta soha többet. Most belegondolok ha ott 18 évesen majdnem belehaltam a fuvezesbe és vonat elé léptem megborzonok

Inkább ne füvezz attól még a alkohol is jobb.

2023. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Semmi különös, csak röhögtünk iszonyat módon mindenen. Másik alkalom semmi hatás

Utálom a bagózást ezért nem érint a dolog

2023. jún. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

eloszor valami biofuvet szivtam, attol rosszul voltam. ugy ereztem mint aki remeg mint a kocsonya kozben sehol semmi, szedultem, ereztem a szivveresem.m, zsibbadt a fejem, a seggem.

nem volt jo.


utana tarsasagban fuveztem 2-3x, semmi extra kicsit almos lettem tole.


de sose en vettem, csak megkinaltak ugyhogy nemtudom melyik milyen fajta volt pontosan.

2023. jún. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Ezer éve sima fűtől a semmin való iszonyatos röhögés! Röhögni meg imádok!

Ha viszont itatva van a cucc, mondjuk LSD szerű hallucinogénnel, az nagyon megcsaphat, akár fél életedre is, ha érzékeny vagy! Ebbe meg ugye már nem látsz bele! Szerintem ne kísérletezz! Ez csak jótanács! Akkor inkább a pia!

2023. jún. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a gond, hogy a mai fű, az többségében nem fű, de sajnos ezt az avatatlan szem/orr nem fogja tudni megállapítani.

Ilyen átitatott, bionéven futtatott szarokat messziről kerülni kell, de ha az egész fű-témát hanyagolod, akkor sem vesztettél semmit.

Ha viszont mindenképp ki akarod próbálni, és tényleg normális a gaz, akkor elsőre mindenképp 4 fal között, megbízható társaságban és max 1-2 slukk. Ugyanis nagyon meg tudja borítani a koordinációt fizikailag és fejben, plusz olykor bejátszhat némi para is.

Szerintem egyébként nehezebben kezelhető cucc mint az alkohol, az elején legalábbis mindenképp.

2023. jún. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
És nem szabad sokáig lent tartani, mert az is súlyos károsodásokat okozhat, ha nem tiszta! Inni, enni meg mindenféleképpen kell, mert kiszárít!
2023. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tiszta vizet, nem alkoholt!!!
2023. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy évben elszívsz 2-3 cigit jó társasággal jó helyen akkor mulatságos. Viszont nem szabad egyre többször kívánni az érzést mert akkor szép lassan rászoksz, és amikor már napi szintű használó vagy az úgy szar, sokat el tud venni az emberből, nem számít mennyire hangoztatják, hogy ez nem káros meg ilyen bullshitek.... Éventen 2-3 cigi tényleg nem gáz, csak észen kell lenni. Üdv, 10 évig füveztem. :)
2023. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg kronológiailag is végig lehetett követni, hogy egy mezei fűhasználó hogy nyúlt utána speedhez, extasy-hoz és a keményebb drogokhoz! Aki erős volt, az egy idő után leállt, kigyógyult belőle, felelősségteljes életet kezdett el élni. Mert amúgy tönkreb@ssza az egész személyiséget!
2023. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Hajrá Fidesz hajrá Moszkva
2023. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!