Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a véleményetek a "HQD"...

Mi a véleményetek a "HQD" nevű e-cigiről?

Figyelt kérdés

HQD Mega, HQD MAXX, HQD XXL

Venni szeretnék, de még sosem próbáltam ezt a fajtát. Olyan mint az elfbar? Valaki esetleg eltudná mondani a tapasztalát vele kapcsolatban? (:



2023. jún. 3. 16:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Látatlanba annyit mondanék, hogy ha behozatod eu-s országból és nincs benne nikotin, akkor nem vegzálnak. Pl, aromás leveket franciából vagy olaszból lehet behozatni ezeket nem nézik úgy hallottam, de a nikotinos dolgok (ha tartalmaz) arra sztem máshogy néznek. Ennél amit kérdezel lehet állítani a teljesítményt, amit néztem annál pl. lehetett, mert a sima elfbarnál nem tudod. De én nem tudom végül is hogy a vám mit kezdene ezzel.. sztem simán elfbarnak néznék de ez az én meglátásom.
2023. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!