Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az extasy másnapi hatása?

Mi az extasy másnapi hatása?

Figyelt kérdés
Jelige.: Bónusz.
2010. okt. 16. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Bónusz: nem emlékszel sokmindenre és zúg a füled. Ja és szájszárazság.
2010. okt. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hányás? szédüléss?
2010. okt. 16. 09:58
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem jellemző. Persze ha piálsz mellette, akkor elképzelhető.
2010. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak negyedet vennék be az meddig hat?
2010. okt. 16. 10:24
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
ha jó akkor egy 4 órát legalább hat. másnap elviselhetetlen depresszió, majdnem olyan durva mint a kokainnál.
2010. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát az elég gáz:S
2010. okt. 16. 10:36
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Cuccfüggő...

Olyan 30 perc után érzed a hatását. Nagyon fogsz imádni mindenkit, úgy érzed majd, hogy szerelmes vagy nagyon mindenkibe (fiúba, lányba), a zenébe, aztán majd állandóan szomjas leszel és szép lassan le**arsz mindenkit, zúzod a táncot, majd elfáradsz, depi közeli állapotba kerülsz és szomorú leszel.

2010. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Azért találják ki az új drogokat, mert az extasy tabletták MDMA tartalma az utóbbi pár évben egyre csökken. Szóval ne szedd szét, mert felesleges.
2010. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

széjszárazság és zúg a fejed!

és olyan fáradt vagy hogy eltudnál aludni bármeliyk piilben.

2010. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy mindenki negatív utóhatásokról, meg depresszióról ír. Én 3 napig utána totál hülye vagyok a szó pozitív értelmében. K.urva feldobott vagyok, elképesztő módon tudom élvezni a zenét, meg úgy nagyjából bármire rá tudok még akarattal flesselni és bármiben meglátom a szépet. Első ekizésem egy szerelmi bánat kellős közepén volt, és teljesen helyrezökkentett.


Egyedüli negatív utóhatásként talán a memóriazavart (kiesnek pillanatok, autót így azért nem vezetnék), meg az enyhe ingerlékenységet említeném.


De hosszú távon én csak profitáltam belőle, kihúzott a depresszióból :)

2011. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!