Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, hogy ne érezzék...

Mit csináljak, hogy ne érezzék a számon, hogy cigiztem?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ideig marad cigiszagu a szad? A rago nem jott be :)
2008. jan. 10. 19:30
 1/8 anonim válasza:
80%
Szokj le a cigiről :).
2008. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Ne gyújts rá!

Amúgy a nemdohányzó ember megérzi.No meg ha egy kismama van ott,az tutira megmondja,sokkal érzékenyebb az orruk.

2008. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én ugyan nem dohányzom, és neked is ezt tanácsolom leginkább, de az egyik haveromnak a málnás izű savanyúcukor nagyon bejött!

Próbáld ki!

2008. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyél az tutko jo rá meg a szádon vegyél levegőt
2008. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is dohányoztam 2 évig, és a mostani párom ki nem állhatja, de titokban rágyújtok néha. Ha a szád nem is marad cigi szagú, de az orr és a száj közötti részen érződik. Ha pl. megcsókolnak, teljesen midegy milyen illatú a szád, azt érzik.

Én azt csináltam, hogy valódi citrom levét kentem rá, vagy egy kis ecetes vizet. (60% ecet, 40% víz)

Nem fáj, de semlegesít legalább. Meg büdi :D Azt mondod ecetes uborkát ettél... :D

2008. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mentholos rágó, vagy alapos fogmosás.
2008. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenki jobban jár, ha leszoksz a dohányzásról. ez ma már nem akkora probléma, mint az emberek gondolják.

az alapvető probléma, hogy a dohányzók azt gondolják, hogy csak a szájukon keresztül érződik a cigi szag, pedig nem! A bőrön és ruhán keresztül ugyanúgy távozik kifelé az a fertő, amit magukba szívnak. Ha mindenképpen a tüneti kezelés érdekel, akkor egy alapos tusolást is javaslok : )

2009. júl. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

dezodor a ruhádra meg a nyakad környékére + rágó

ziher h beválik mer én is ugy csináltam muterékkal de mostmár mind1 mer tuggyák

2010. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!