Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az velem hogy este...

Miért van az velem hogy este még le akarok szokni a cigiről és délután is kíbírom, hogy nem gyújtok rá, de reggel és délelőtt meg cigizek, akkor kívánom nagyon, sajnos a reggel folyamán egyátalán nem bírom ki cigi nélkül. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

máj. 9. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Aludj délig.
máj. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a függőség. Csak akkor fogsz leszokni, ha a sóvárgás ellenére se gyújtasz rá soha többé.

Küzdelem nélkül nem megy.

máj. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem elég erős az elhatározás.
máj. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy neked fokozatosan kéne, úgy hogy maximum x szálat szívsz el naponta (amit csökkentesz) és egy fix időablakban (amit fokozatosan szűkítesz). Ha mardos a bűntudat meg a sikertelenség érzése, az nem segít.
máj. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

este azért akarsz leszokni mert egész nap cigiztél és már tele van a tüdőd.

reggel meg azért kívánod, mert az alatt a 8 órában, amíg aludtál, a szervezeted nem jutott nikotinhoz.

máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak azért mert rohadt gyenge az akaratod.
máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A reggeleket gyorsan kezdd el hogy ne legyen időd kattogni a cigin....én dohányosan feketén ittam a kávét amikor letettem tettem bele tejet hogy más legyen az íze....gyorsan felhúztam a kávét ittam utána hidegebb bubis vízet és egyből álltam neki dolgozni...ja és a víz után erős mentolos rágó ...a lényeg hogy nem szabad unatkozni az elején...emellett használhatsz nikotinos cuccokat nekem a tapasz sokat segített....illetve előre elköltöttem a 3 havi cigipénzem (kölcsönből) vettem egy medencét... így láttam hogy mit füstölnék el a havi 35.000 et meg vissza kellett adnom a hó elején szóval pénzem sem volt cigire....5 éve nem dohányzom... előtte napi dobozzal elment
ma 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!