Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 2-3 szál cigit ha elszívo...

Napi 2-3 szál cigit ha elszívok az sok? Igaz hogy ha leteszem a cigit akkor meghízok?

Figyelt kérdés

sok stressz ér mostanába pedig még nagyon fiatal vagyok, viszont husosabb típus vagyok és félek ha leteszem a cigit akkor még jobban meghízok.

de nem szívok minden nap 2-3-at van mikor csak egy felet v csak egyet de van h egy napig nem is szívok.

létezik olyan hogy ameddig cigizek addig a cigi fogyaszt vagy legalábbis nem hizok meg tőle de utána ha leteszem meghízok?


2010. nov. 13. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2010. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok a kérdés első felére válaszolni de a másikra igen. A cigi nem fogyaszt... a cigi leköt. Leköti a figyelmed a kajáról. Amint abbahagyod nem fogsz tudni mit csinálni abban az adott időben amíg cigiztél így nagyobb a valószínűsége annak, hogy akkor épp enni fogsz. Ilyen egyszerű.
2010. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi:) 15/L
2010. nov. 13. 17:53
 4/12 anonim ***** válasza:
még rá se szoktál, de itt az ideje, és ne félj, nem fogsz meghízni, aki kemény dohányos volt, és leszokott, az zabál utánna, mint állat.
2010. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha cigivel akarod oldani a stresszt, akkor utzán már csak azzal fog menni, és fokozatosan egyre többet kell majd dohányoznod, amíg aztán egy egész doboz össze nem jön egy nap. Nem ez a megoldás.
2010. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"viszont husosabb típus vagyok és félek ha leteszem a cigit akkor"

Húsosabb vagy zsírosabb? A hús az izom, tudod...

2010. nov. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 évig cigiztem..napi egy doboz megvolt. Akkor sem fogytam és amióta leszoktam, azóta sem híztam. Nem kezd feltétlenül zabálásba az, aki leteszi a cigit. Szerintem próbálj meglenni cigi nélkül, mert ha már teljesen a rabja leszel, sokkal nehezebben fogod letenni.
2010. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ezt nem is láttam XD pedig ez mindig szemet szokott szúrni. Igen a hús=izom :D
2010. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%

Szia!

Én magam egy nap kb 10 szál cigit szívok el, és szerintem szálkásít,de a leszokás az sem fog oda vezetni hogy te hízni fogsz miatta...

2-3 szál az olyan mintha még rá se szoktál volna,semmi változás nem lesz szerintem,de stresszoldásnak nálam beválik.Nekem is igen sok gondom van és egykorú vagyok veled csak másik nemhez tartozom... :)

2010. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 knifemaster válasza:

A cigi nem szálkásít,hanem csökkenti az éhségérzetet,ami nem éppen egészséges a szervezet számára.

A cigi lerakása sem hizlal.Az hizlal,hogy hirtelen megnő a kalóriabevitel(zabálás) viszont a mozgásmennyiség ami elhasználná a kalóriákat nem nő.Mivel a szervezet hirtelen nagy dózist kap,elkezd raktározni szűkösebb időkre.Ezért hízunk el.

Megoldás ellene pl. ha pótcselekvés gyanánt olajos magvakat,zöldséget rágcsálunk.Vagy sok vizet iszunk.

A szervezetnek mindig kell pár hét míg átáll egy másik étrendre.


3 szál cigi dohányos szemszögből nézve semmi,azért nem is érdemes rágyújtani:)

2010. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!