Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Érdemes elektromos cigarettát...

Érdemes elektromos cigarettát vennem? A tapasztalatokat ezzel kapcsolatban kérném. Nem leszokni akarok, csak spórolni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

20eFt + patron 3eFt körül?

Ha nem leszokni akarsz, akkor szerintem inkább vegyél dohányt + hüvelyt (vagy papírt), így kb. feleannyi, mint az "előregyártott".

2009. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nekem van, de egyáltalán nem olyan, mint a cigi. Amikor le akartam szokni, 1 hétig csak elektromos cigit szívtam, mindenki hülyének nézett, így abba is hagytam. Meg a melóban nagy lebaszást kaptam, mert nem volt kedvem kimenni vele a dohányzóba, mert nem is füstöl igazából, de azt hitték, h igazi cigi.

Namind1, az emberek ferde szemmel néztek rám, nem is siekrült a leszokás, mivel egyáltalán nem tudja helyettesíteni az igazi cigit.

2009. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
Én nem ajánlom neked az elektromos cigarettát,mert azt olvastam,hogy nemsokára be is tiltják,mert vagy 5x károsabb,mint az igazi cigi.Inkább akkor szívd az utóbbit!
2009. márc. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ha erős dohányos vagy, akkor én is a töltőt javaslom. Én sokat dohányzom, de így hogy itthon gyártom a cigit max. 5000 ft-ból ki jövök egy hónapra.
2009. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Nos... vaterán ötezerért már lehet kapni ... Hátha ... nem mindegy. Patron 1200. Én azért szorítok.

Nem vagyok egy biológus, de talán jobb, mint a sima...

2010. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Szerintem jó dolog.

Mi káros lenne bene?

Tudjátok egyáltalán, hogy mi alapján működik?

ha nem, olvassatok utána, és megtudjátok hogy közel sem olyan káros mint az igazi.

2010. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 boanka ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy az elektromos cigi káros lenne.

Ezekben például egy deka nikotin sincs, csak az aroma.

[link]

2010. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Betiltják mert 5x károsabb , jajj istenem ha a tudatlanság fájna...

Honnan a viharból szereztek ilyen infókat?

A betiltások egyetlen egy oka azaz hogy az eliquid nem minősül jövedéki terméknek ( még) és az államok nem tudnak kaszálni rajta, mint a cigarettán, ezért vagy tiltanak vagy rémhíreket terjesztenek.

1. A tüdőbe a friss levegőn kívül nem kellene semmi, ami ezen kívüli az mindig károsnak minősül. ( szmog, füst, parfüm, vegyszerek, por... stb stb stb. )

2. Normális e liquidben 5 alapanyag van: Propilén glikol, ( nem keverendő össze az etilén glikollal ami a fagyállóban van) -majdnem mindenben használják ( kozmetikumok, füstgép a koncerteken, élelmiszeripar.. stb) VGG- növényi glicerin. , desztillált víz, nikotin ( a mentesben ez nincsen), valamint természetes és mesterséges aromák.

Ennyi ezek közül mi a mérgező? MI? ( bökj rá) Egyedül a nikotin ami nagy dózisban méreg kicsiben pedig gyógyszeralapanyag, amúgy meg narkotikum, de itt csak az van veszélyben aki megiszik húzóra 3 üveg liquidet.

Kedves kérdező!

Neked pedig üzenném, hogy igen érdemes átszokni!

De nagyon nem mindegy hogy milyet veszel.

Ha megmondod, hogy hol és miként szeretnéd használni akkor szívesen segítek a kiválasztásban. ( nem vagyok kereskedő, csak egy e cigis akinek elege lett a sok hülyeségből ami terjed az e cigarettáról... én átszoktam , de nem a boltosok miatt, sok fórumot olvastam és vannak tapasztalataim is, sok sok pénz kiszórása után... :) )

Üdv

2010. dec. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Engem érdekelne az e-cigi, tudnál nekem tanácsot adni? Maximum 8-9 ezret szeretnék rá költeni és olyat szeretnék venni, ami hasonlít az eredetihez, dohány íze van és rendesen füstöl. :) Ja, és mivel keveset szoktam szívni (átlag 5-6 szál), nekem érdemes light-ot, vagy nikotinmenteset vennem?


Köszi előre is! :D

2011. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Fel eve e-cigit szivok, foleg reggel jo, mert a sima cigitol reggel ebredeskor rosszul vagyok, a kellemes mentolos liquid viszont jo. 18-as (piros cigi) erossegut fogyasztok, ezzel kikuszobolom a sok "analog" cigit. Kellemes, husito, jo ize van, szeretem.

E-Go dupla szett, Helix kazannal. Rendszeresen kell tisztitani es oda kell ra figyelni a toltesre is. Nagyon hasznos, mert sport miatt nem tehetem meg, hogy napi fel dobozzal szivjak, ellenben 1 ml eliquidert nincs gond.

2015. aug. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!