Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy kell valakit leszoktatni...

Hogy kell valakit leszoktatni a dohányzásról?

Figyelt kérdés

a nagybátyá nagyon sokat dohányzik de nem akar orvoshoz fordulni

:S


2010. dec. 26. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy valaki leszokjon a dohányzásról, elhatározás és akarat kell. Leszoktatni csak úgy senkit nem lehet.
2010. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
35%
Elveszed a cigijeit. Egyébként azzal a biorezonátorossal
2010. dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne az, hogy le akar szokni akkor sehogy. Nekem pl apukám volt úgy, hogy annyit piszkáltuk hogy szokjon le, végül elment vmi fizetős leszoktatós cuccra, kemény 3 napig nem szívott, majd ugye mivel annyira nem volt benne hogy ő most leszokik, így folytatta. Végén már a cigijét dobáltam ki, de ettól csak mérgesebb lett. Felnőttnek a fejével nehéz beszélni...
2010. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nincs valami olyan gyógyszer amitől valahogy sikerülne leszoktatni?

sürgős

már egyszer elvitte a mentő mert vért hányott tőle

2010. dec. 27. 09:24
 5/12 A kérdező kommentje:

de ne butaságokat írjatok

meg ha elveszem a cigijeit akkor meg újat vesz

:D

2010. dec. 27. 09:26
 6/12 anonim ***** válasza:

Nézd, saját akareterő nélküli biztos leszokási módszer szerintem nem létezik.

Mindenkinek más más módszer válik be. Szerintem mindegyiknek megvannak a maga nehézségei/buktatói.

Ha egyáltalán nem kíván leállni a cigiről egy ilyen egészségügyi sokk hatása után sem , akkor sajnos iszonyat nehéz dolga lehet.

Esetleg áttérhetne az elektromos cigire, mint kevésbé káros alternatíva, de abból sem mindegy mire.

Ha esetleg kellene róla infó akkor csak szólj szívesen megosztom veled a tapasztalataimat.

Én 8-9 év napi 1 doboz light cigi után álltam át már egy hónapja, nem mondom , hogy néha nem kívánom meg az igazi cigit, de tény hogy azóta rendesre nem gyújtottam rá.

2010. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
ne adjatok neki zsebpenzt :DD
2010. dec. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ahhoz hogy valaki leszokjon a cigiről, akarta kell... Kényszeriteni nem igazán lehet.

Leszokni meg ugy lehet mindt akár mi másrol... (amitől függő vagy)

Ha hetente elszivsz pl. 7 paklut, akk a következő héten probálj kevesebbet 6,5 és igy kell csökkenteni... elég hossz idbe telik, de mindt ahogy mondtam ahhoz kitartás kell, meg a személy kell akarja!

2010. dec. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Azok az emberek, akik régen nagyon sokat cigiztek, és sikerült leszokni rola.. ha vissza gondolják, annyi pénzt adtak rá hogy egy uj kocsit is vehetett volna vele...
2010. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy csökkented az adagot, mem jó megoldás, mert talán észre sem veszed, és megint a régi mennyiséget szívod. (tapasztalat.) Erős elhatározás, és akarat szükséges hozzá. Én egyszerüen megfogadtam, hogy amikor elfogy a karton cigim, abbahagyom. Szét is kürtöltem az ismerőseim között, hogy leszokom. Így is lett.
2011. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!