Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi márkák vannak?

Milyen cigi márkák vannak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, be tudna valaki sorolni cigi márkákat ebbe a 3 kategóriába: jó, középkategória, szar. Persze ezeket a "kategóriákat" tág értelemben gondolom, úgy nagyjából...
2010. dec. 26. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi a jó :D

nekem ami nagyon jó : Djarum

amik szerintem jó cigik: Multi, Marlboro

amiket úgy elszívok, de nem a kedvenceim: Szofi, Camel, Bond

Amiket nem szeretek: viceroy, pallmall

2010. dec. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabbtól a legjobbig.

Golden Gate

Bond

Viceroy

Multifilter

Szofi

Pall Mall

Philip Morris

Marlboro

Davidoff

Dunhill

Djarum

2010. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ami szerintem szar: Golden Gate meg az ilyen ukrán, román cigik.

Középkategória: Viceroy, Bond, LD, Pall Mall

Ami jó:Multi, Marlboro, Világoskék szofi,

2010. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2010. dec. 27. 10:18
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Így csak egyéni kategóriákat tudsz kapni, és az árfekvése az adott dohányoknak nem határozza meg csípőből a minőséget.

De szerintem

Legjobb: import kék pall mall ( fás mintázatú szűrős)

Jók: Piros marlboro, hosszú kék pall mall, kék dunhill, fekete davidoff

Elmegy/nem rossz: multifilter kék, kék bond, gauloisses, winston,

rossz: viceroy, szofi kék ( bár sokáig szívtam)

Szerintem borzalom: mátrix, golden gate, mustang


Amúgy fontos az átállás is , ha sokáig egy cigit szívsz akkor hozzászoksz az ízéhez és az lesz neked a jó és a többi rossz, legyen az bármilyen minőségben. Legalábbis én ezt vettem észre.

2010. dec. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Viceroy, Bond nagyon messze áll a középkategóriától xd
2010. dec. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert 18 éves vagyok, és (félre ne értséték nem akarok rászokni!!!!) ki akarom próbálni, hogy milyen a cigizés.
2010. dec. 27. 12:08
 8/16 A kérdező kommentje:
És hát ha egyszer már veszek, akkor minőségit szeretnék...
2010. dec. 27. 12:08
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Szia! Miért szeretnéd kipróbálni? ( Előbb már írtam választ, 1 hónapja csak elektromos cigizek , 8 év után álltam át)

Egy dolgot ne felejts el a cigarettázás negatív élvezet. Nem a cigi szívása okoz örömet, hanem a nem szívása kínt. Nyilván ez így eléggé sarkos, mivel a nikotin is ingerli a szterotonin receptorokat, tehát valamiféle jó érzés lesz, de nem számottevő. Én speciel átkozom azt a napot amikor először rágyújtottam kíváncsiságból.

Nem fogok liturgiákat zengeni, hogy a dohányzás így meg úgy, ha ki akarod próbálni ám legyen, ( Piros Marlboro-t vegyél) ,de tényleg ne feledd hogy az első legyen egyben az utolsó is. Nehéz rászokni is, sokat köhögsz, krákogsz mire megszokod és élvezni is tudod. De tényleg ha egy mód van rá akkor NE tedd, nem éri meg. Se egészségügyileg, se szociálisan, se pénzügyileg. A dohányzás kezd illegalitásba vonulni, egyedüli visszatartó erő a pénz/adó...stb, ne tedd meg az államnak azt a szívességet hogy adómilliókkal hízlalod és finanszírozod az aktuális miniszter ( bárki is legyen hatalmon) új kocsiflottáját :).

2010. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van! Nem akarok rászokni, csak ki akarom próbálni, hogy tudjam, mire mondok nemet. Amúgy ha az első szál rossz lesz, nem fogok többet szívni, nem vagyok mazochista.
2011. jan. 1. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!