Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzásról való leszokás az...

Dohányzásról való leszokás az újévi fogadalmam,2 nap és mindjárta falr mászok 1 cigiért mikor fog enyhülni ez az érzés?

Figyelt kérdés
a cigi utáni vágy
2011. jan. 2. 15:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
még soká
2011. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ne egyik napról a másikra akarj leszokni, hanem fokozatosan. Bár én nem vagyok dohányos, csak egy laikus.
2011. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Edus:) válasza:
1hét..:S
2011. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

hajrá szurkolok menni fog! :)

képzelj el valami képet amikor 80éves vagy és nagyon boldog... amiért bármit megtennél. például az unokád esküvője vagy amit akarsz. és amikor nagyon rá akarsz gyújtani gondolj erre a képre hogy ezért küzdesz. meg keres utána hogy mi jó ilyenkor :)

2.nak: cigiről fokozatosan nem lehet leszokni... vagy eldöntöd és nem gyújtasz rá többet vagy sehogy :)

2011. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 tetris ***** válasza:
Rágógumizz, tökmagot ropogtass, szotyizz!!
2011. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Soká! De ne add fel kérlek.
2011. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem régebben 2 hét volt, mire elértem arra a pontra hogy nem gondoltam rá. A pokol 1 hétig tartott.

De most is előjönnek pillanatok , amikor úgy vagyok vele hogy jó lenne rágyújtani.

Bírd ki ezt a 2 hetet és jobb lesz!

Szurkolunk!

2011. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
köszi a válszokat nagyon cigihiánx van :S
2011. jan. 2. 17:41
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én december 21-én kezdtem, mert minek is várni szilveszterig. A legelső nap maga a halál, felér egy kínzással. A második nap még borzasztó, de kevésbé. A harmadik nap már elviselhető, ha nyugton tudsz maradni, és nem stresszeled magad. Utána napról napra egyre könnyebb. Egy hét után már képes vagy hosszabb időre elfelejteni.


A lényeg, hogy ne add fel. Ha a 3 napon túl vagy, akkor a neheze megvolt. Onnan már kár visszafordulni.

2011. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%

Szerintem is hirtelen érdemes leszokni. Először is gondolj szerintem arra, hogy ha már eddig eljutottál akkor az eddigi munkád tönkretétele lenne újrakezdeni!

Most már végig kell csinálni. Arra is gondolhatsz, hogy azok az emberek szoknak le legkönnyebben akiknek nagy az akaraterejük és nem tud rajtuk felülkerekedni a szenvedélyük. Bizonyítsd be magadnak, hogy te is ilyen vagy!

2011. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!