Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 2 cigit elszivtam és hánytam....

2 cigit elszivtam és hánytam. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma 2 cigarettát elszívtam és utána rosszul lettem. Nem egymás után szivtam, volt közte szünet és utána elkezdtem remegni majd éreztem valami nincs rendben. Kimentem hát a wc-be és egyből hánytam. Nem vagyok folyamatos cigiző csak kéthetente úgy 2-3 szál és most hiretelen rosszul lettem. Mi lehetett a baj?
2009. jan. 31. 19:33
 1/8 anonim válasza:
100%
nincs vmi betegséged vagy nem érezted amúgy is rosszul magad mert akkor lehet h azért
2009. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 éve cigizek de nem folyamatosan. kéthetente elszivok 2-3 szál cigit és semmi bajom. előtte sem voltam rosszul, de igy most elég hirtelen jött. Nem értem az egészet :S
2009. jan. 31. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szokott hozzá nyílván a szervezeted, hogy egy nap 2-őt is elszívj. akinek a szervezete nincs annyira hozzászokva a nikotinhoz meg a szén-monoxidhoz, annak a cigi különösen súlyos méreg. ezért lettél rosszul.

egyébként mi lenne, ha egyáltalán nem cigiznél?

2009. jan. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de volt úgy, hogy egyfolytába szívtam és semmi bajom nem volt, bár igaz ez régen volt. Hát ideje lenne ha abbahagynám végleg.
2009. jan. 31. 22:19
 5/8 anonim válasza:
én is leszokóban vok nem segít csak a pénzedet viszi...
2009. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a választ nem tudom, de nekem akkor volt ilyen, mikor részeg voltam...egy slukk segített hozzá, hogy minden kijöjjön, és elkezdjek józanodni.. xD
2009. márc. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előznek, velem is volt már ilyen. a cigi eléggé eltudja rontani a gyomrot:D

tavaly nyáron eléggé berugtam, rosszul voltam

rágyujtottam, elszivtam és ki is jött belőlem minden:D

2009. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem akkor volt ez mikor életem első teljes cigiét elszivtam,szédültem,remegtem,s hánytam! tuti nem szokott hozzá a szervezeted még!
2009. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!