Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek hogy letudjak...

Mit tegyek hogy letudjak szokni a cigiről? Már próbáltam, hogy elhatározom magam és nem gyújtok rá, de nem jött össze. VAn valami gyógynövény vagy valami más?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

H akarattal nem megy,akkor léteznek különböző terápiák,leszokást segítő kúrák. De a patikában is kapsz tapaszt,rágót..stb. Azért az akarat mindennél többet ér! Próbálkozz! Sok akaratot,és kitartást kívánok! És persze sikerességet! :))

2009. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csakis akarat kérdése,hogy le tudsz-e szokni.

Én nem hiszek semmilyen csodaszerben,gyógynövényben,nikotinpótlókban amiket reklámoznak.Ez csakis pénzkicsalás emberekből.

Nekem amikor leszoktam,a megszokás hiányzott,nem fizikai tüneteim voltak.A mozdulatok,hogy kv mellé rágyújtsak.

17 évig dohányoztam,sok próbálkozásom volt a leszokással.Tapaszokkal,és sok más szerrel is próbálkoztam.Soha nem sikerült.

A férjem valami biorezonanciás kezelésen volt így próbálkozott.Sikerült neki,de azt mondta,hogy szerinte hókuszpók,nem segít semmit,csak a tudatra hat.

Aztán mondtam én,hogy szerintem sem kell semmi hozzá,csupán akarat.Elmúlt nyáron 3 éve,hogy nem szívom.


Sok sikert neked is.

2009. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen a mágneses biorezonanciás kezelés valóban hatásos. van több ismerősöm is, aki így szokott le, egyetlen kezelés után. és nem is kívánták a cigit. sztk-alapon végzik, 6000 ft körül van egy kezelés. sztem érdemes kipróbálni.
2009. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%
hát nemtom az utóbbival sajnos nem értek egyet anyukám is volt és igen csak 5000ft hmágnes lapra rátesszük a kezünket mielőtt elszivtunk egy fél szál cigit és soha többet nem fogjuk kívánni????hát ez igy is elég mesésen hangzik...sajnos ennél több kell és az nem más mint az AKARAT!!én is cigiztem 4évig és volt h napi 1 dobozzal de mégis sikerült letennem és nem mondom h nem kívántam ,,,de most már hányingerem van ÚÚÚTÁLOM a dohányosokat(bocsánat, bocsánat, bocsánat!!!:)de nem birom elviselni a szagot, h beülünk valahova és amire hazaérek bűzlök a cigiszaktól...hogy ezt eddig nem vettem észre???:)jah és én nem híztam egy dekát sem!!
2009. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is próbálkoztam már sokszor, akaraterővel, nikotintapasszal, nikotinos rágóval, de semmi nem hatott eddig. Nemt rég találtam valamit, aminek állítólag igen nagy a sikerességi aránya, azaz nagyn sokan szoknak le vele. A neve Champix. Háziorvosodnál érdeklődj, én is azt teszem a napokban majd!
2009. febr. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy sikerült, hogy reggel nem szívtam el az első cigit. Ha rám jön a cigizhetnék megeszek egy almát, vagy valami más rostos gyümölcsöt.
2009. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!