Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyi időnek kell eltelnie...

Mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy az utolsó cigi elszívása után az ember azt mondhassa leszokott?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változó. De akkor szoktál le, amikor már nem kívánod, és el sem fogadod.
2009. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül időtől függ... ha már nem gondol állandóan erre, és enm kell pótcselekvés sem (kekszet elnyomni a hamutartóban).

És akkor, ha már rá lehet gyújtani előtte következmények nélkül.

2009. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden embernél máshogy jelentkezik. A nagynéném férje kb. 13 éve szokott le, de még mindig kivánja a cigit. Csak akaraterő kérdése.
2009. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
nekem kb 4 hónapba telett azóta gyülölöm a szagát azt is aki mellettem dohányzik és ki tudnának kergetni a világból ha el kéne szivnom egyet
2009. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt mondják leszokni nem lehet, csak abbahagyni :-) Persze ez vicc. Szerintem legalább 3 hónapnak el kell telnie.
2009. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már egy éve nem dohányzom, de még mindíg előfordul az úgy elszívnék egy cigit érzés. Elsősorban a kisbabám tart vissza hogy megtegyem, de a szagát sem kedvelem már!
2009. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti ugyan viccnek szánta, hogy leszokni nem lehet csak abba hagyni. De én látok benne igazságot. Én kb 10 éve 3 évre tettem le a cigit, aztán visszaszoktam. Most megint nem dohányzom, de már nem mondok olyat, hogy leszoktam. Nem tudhatom mi lesz pár év múlva :)
2009. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én kétszer szoktam le. Egyszer négy órára egyszer hatra.
2010. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2009.02.06-os vagyok.

Még mindíg nem dohányzom. Szerintem leszoktam...

2010. márc. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!