Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dunhill cigik vannak...

Milyen dunhill cigik vannak (szín és erősség szerint)?

Figyelt kérdés

És légyszi úgy írjátok le ogy mondjuk fekete:kátrány x mg.

nikotin ...

Ha van véleményetek róla azt is írjatok.


2011. febr. 6. 13:43
 1/8 A kérdező kommentje:

A kékre gondoltam hogy azt szívom...nem nagyon erős?

bár ez nem fontos,de milyen színű a füstszűrője?

Úgy átlagban lehet kapni a boltokban?És tényleg hosszabb az átlagnál?

2011. febr. 6. 14:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Dunhill valóban hosszabb az átlag ciginél ára ha minden igaz 720-750FT, tehát a drágább cigaretták közé tartozik.

Erősség szerint:

-Fehér (0.1 1 0.1) Az egyik leggyengébb cigaretta, füst csak mutatóba jön belőle

-Szürke (0.4 4 0.4) Előzőhöz hasonló.

-Kék (0.6 6 0.6)Kellemes íz, közepes erősség

-Fekete (10 1 10) Ez igazán erős viszont az íze is remek.


A Dunhill cigik erősebbnek tűnhetnek a valóságnál, de ez csak a vastagsága miatt van.(Tapasztalat alapján.)

2011. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%
Én is Dunhill cigit szívok, a fekete a kedvencem! Sajnos ha veszek, akkor spórolok rendesen vele, az ára miatt:) Elegáns dobozban is van, az embernek megjön a szíváshoz a kedve, már csak ha ránéz a dobozra:) Egyébként, amikor először szívtam akkor rosszul lettem tőle, meg a felét is alig bírtam elszívni (az ereje miatt), de most már megy és minden percét élvezni tudom, annyira jó:)
2011. febr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Második: hogy lehet valaki olyan hülye, hogy büszke arra, hogy komoly erőfeszítéssel rá tudott szokni egy drogra??? Ez hihetetlen.
2011. febr. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
3. válaszolónak:Köszönjük Emese!Ha már értelmes hozzászólást nem tudsz írni akkor inkább ne is írj..
2011. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fekete a kedvenc (10, 0.8, 10). Magyarországon mostmár elképesztő ára van, én az interneten rendelem, egyszerre többet, és mielőtt elfogy, leadom a következő rendelést, igy mindig fedi egymást a két "szállítmány".
2012. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Kezdőnek szürke vagy kék dunhill?
2014. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
79%
kezdőnek egyértelműen a gyengébb bár szerintem nem létezik olyan, hogy kezdő dohányos, csak olyan, hogy dohányzó és nem dohányzó
2015. máj. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!