Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Zugdohányos vagyok, fiatal és...

Nácshítossz kérdése:

Zugdohányos vagyok, fiatal és voltam vérvételen a héten bizonyos okokból és majd anyának küldik el az eredményeket és azt akarok megtudni, hogy rájöhet-e hogy cigizek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?amúgy a ruhádon meg fog érződni elég erősen pár cigi után..de amúgy direkt nem nézik h mennyi nikotin,vagy a bomlás terméke a kotinin van a véredben
2011. febr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
13 vagyok, nincs gondom a szaggal mert amikor hazaérek sulibol anyám dolgozik apám meg mindig alszik és én akkor megyek ki a kertbe cigizni aztán fogmosás hogy ne érződjön.. mindketten cigiznek és azt hallotam hogy dohányos nem érzi..
2011. febr. 17. 18:30
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ezen most aggódjál csak egy kicsit, megérdemled, ha a szüleid előtt sunyítasz.
2011. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Most miért nem vagy nagylegény és állsz ki eléjük hogy cigizel?
2011. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A vérvizsgálatnál csak azokat a dolgokat nézik meg, amire szükségük van. Valószínűleg a te esetedben nem néznek olyanokat, ezért nem fog olyan adatot tartalmazni,amiből ez kiderülhetne.

Lehet valami abban, hogy jónak látod nem elmondani, mert tényleg nem jó döntés, de majd megtudod, csak ne legyen már késő.

Szóval, ezen most ne aggódj. Nincs veszély! :)

2011. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi az utolsó válaszadónak :)).. ja és az előtte lévőnek; nem oltogatást kértem. ha nem tudsz segíteni, akkor ne is írj. Köszi
2011. febr. 18. 13:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem mutatja ki az eredmény, nyugi. Csak, ha specifikusan azt nézik. De gondolom a te esetedben más van a háttérben.
2011. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13 évesen zugdohányos? Kemény vagy öcskös. 16 évesen már átalhatsz a kemény drogokra, attól még menőbb leszel. Hogy fogod még ezt bánni... Gyökér.
2011. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó tanácsadó!

Én például kilenc éves korom óta dohányzom, immár 24 éve, de soha nem nyúltam kemény drogokhoz! Nem gondolod, hogy túlzó a gondoskodásod? A nyelvezeted, pedig nem odaillő. A hozzád hasonlóra használja a köznyelv, hogy gyökér!

2011. márc. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyökér vagyok, de nem patkolok el 40 évesen tüdőrákban. Legalább is nem növelem az esélyét. Anyádéknak meg őszintén gratulálok a csemetéjükhöz. Büszkék lehetnek rád.
2011. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!