Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki ma délutántó...

Van itt olyan aki ma délutántól leszokna velem együtt a cigiről? és figyelemmel kísérnénk egymás leszokását itt a kérdésemnél?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem,hogy ma délutántól leteszem ezt a sz*rt..állandóan fáradt vagyok tőle,hamar kimerülök stb..és hát büdös is..Jó lenne ha találnék itt valakit,akivel elkezdjük ma,és itt a kérdésemnél folyamatosan beszélgetünk,hogy ki hogy áll.Úgy érzem,így sokkal könnyebben menne!!Csak olyan írjon aki hajlandó naponta megírni a kérdésemre,hogy megtudta e állni a rágyújtást.Így erőt meríthetnék abból,hogy másoknak is az akareterőjükön múlik,és akkor az enyém sem hagyna alább!Előre is köszönöm,aki elkezdi velem.
2011. febr. 26. 14:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem most hétfőn, hanem azután hétfőn akarom abbahagyni! Van rá okom, hogy miért épp akkor :)

De most már nagyon elhatároztam magam! Ha gondolod kb.1hét múlva visszatérek ide, és erősíthetjük egymást! :)

2011. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkodtam én is, mert épp egy hete annyira köhögök, beteg vagyok, hogy már öklendezek, de akkor is kimegyek, és rágyújtok. Már kétszer leszoktam amúgy, ezért állok neki ilyen nehezen újra....

Pedig két hét a nehéz csak, meg kicsit a harmadik, aztán már semmi, mégis halogatom, mert feszült leszek arra a két hétre, és két kicsi gyerekkel vagyok itthon, amúgy is elég idegbeteg szoktam lenni, de közben meg pont miattuk is kellene...huh, nem is tudom, majd még rágódom rajta egyet, de nem rossz ötlet!!!!!

2011. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Felhívtam a férjem, és ő benne van. Most ünnepélyesen elszívom az utolsó cigimet!

Hajrá!

2011. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is nemrég szívtam el ünnepélyesen az utolsó szálat! Akkor mától írd meg minden nap ,hogy bírtad e!Persze nem kell ide irogatni hónapokig,de minimum 3 hétig figyelemmel szeretném kisérni a velem együtt leszokót!
2011. febr. 26. 14:58
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és, ha esetleg eszedbe jutna, hogy rágyújts, előbb írj, hátha itt vagyok és ledumállak, és fordítva, néha még este is be van kapcsolva.

Sok kitartást!

Mindig arra gondolj, ha hiányzik, hogy nem a cigiről kell leszoknunk, csak a nikotinról, és a méreg, ha ürül, követel, egyszerűen csak nem szabad semmit sem, egy slukkot sem, mert akkor elölről kezdődik az ürülés!

Hajjjjrá!

2011. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

én szerdán szívtam el az utolsó cigimet, eddig simán megy. sok sikert neked is.

2011. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez csúcs, le a kalappal előttetek!!Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön! Én nem dohányzom, de tanultam, mennyire tönkreteszi az emberi szervezetet a cigaretta.Arról is tanultunk, hogy milyen jól regenerálódnak a sejtek leszokás után, gyorsan javul a közérzet, soha nem késő leszokni.

Sok sikert!!!

2011. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Köszi, egyelőre még nem is tört rám semmilyen roham, bár még friss a dolog nagyon, de azért így pár óra után már legalább egyszer kétszer eszembe szokott jutni.
2011. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ma egy hete este 22.00 óra óra nem gyújtottam rá. Tapaszt használok (40 évig dohányoztam, masszívan) Kálmos gyökeret rágok, ha nagyon cigizhetnékem van. Dohanyzas.hu nagyon pörög, naponta többen többször bejelentkeznek. Lehet, hogy most itt is összeáll egy csapat. Sok sikert!
2011. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
jajj reggel van...most nagyon nehéz,de direkt idejöttem a kérdéshez! sok sikert nektek is!!
2011. febr. 27. 06:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!