Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 18 év alattiak. Nektek hogy...

18 év alattiak. Nektek hogy jöttek rá a szüleitek hogy dohányoztok?

Figyelt kérdés
Hogy regáltak?Mitcsináltak?Elmesélnétek?:)
2011. márc. 1. 20:30
1 2
 1/17 anonim válasza:
54%

sehogy,nem dohányzom.

De van o.társam aki elmondta szüleinek és azóta együtt cigiznek.

2011. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
2 éve nyaraláson, az erkélyre jártam cigizni, és avval nem számoltam hogy lent bemegy a füst a szobájukba és érzik, de amikor megtudták már 2 éve cigiztem. azóta veszi is nekem, együtt cigizünk itthon, egyáltalán nem tiltja, nem tud mit csinálni vele, persze elöször nem örült neki, de akkor balhét se csinált. azóta már az egész család előtt nyíltan dohányzok. 18F
2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
először elkezdünt magáról a cigiről beszélgetni, aztán hogy kipróbáltam e. aztán egy buli után bennmaradt az öngyűjtó a kabátomba. azóta tudják, hogy bulikba szoktam, nem voltak idegesek, meg semmi. kérdezték amúgy szoktam e. mondtam néha. rágyújtok, mondják h büdös gyerek cigiszagodvan, ejnyebejnye, aztán kész
2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

ugyan nem vagyok 18 év alatti, de szívesen elmesélem, mert 16 voltam, mikor rájött.

Én mindent megbeszélek anyuval teljesen megbízhatom benne. Hogy miért, a cigit nem mondtam el, talán azért, mert nem akartam, hogy csalódjon bennem.:S

Így az én drága nagymamám hozta sutyiban a cigit nekem. Anyának feltűnt, hogy 2 naponta jön be hozzám reggel a mamám, mert "hozott nekem csokit", miközben nem szeretem a csokit:D

Mama elment, anya bejött, mondta megy a boltba, kérek-e valamit? Mondom nem.

-Nem akarsz elmondani valamit?

-Nem! :D

-Biztos?

-Igen.


Hazajött a boltból, bejött és mellém dobott egy doboz cigit mosolyogva, ezekkel a szavakkal: "na erről beszéltem"


Nem örült, de nem haragudott, mert ők is cigiznek, és ő úgy gondolja, ha tiltja, akkor, ha kilépek a házból a következő sarkon úgyis rágyújtok. Azért szidott le, mert nem mondtam el neki, miközben mindent megbeszélünk, és tudhattam volna, hogy nem fogja letépni a fejem!


22L

2011. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mindkét szülőm dohányzik. semmit nem szóltak. 16 évesen anyám kérte a szig számomat, és bennfelejtettem a táskámban a cigit:D nem volt nehéz lebukni...
2011. márc. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
huu..ezek nemsemmik:DD és van olyan akiknek a szülei nem dohányoznak és kifejezetten nem szeretik?vagy aki végig tagadott?
2011. márc. 1. 20:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)))
2011. márc. 1. 20:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmondtam,apám dohányzott de több éve leszokott róla,anyám sosem dohányzott.Mostanság ha rágyújtok itthon,mindig a konyhában teszem,és nem szoktak szólni.
2011. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%
16 évesen buktam le, 1 éve szívtam már. Sosem tűnt fel a szüleimnek, hogy miért megyek ki első kérésre a kertbe zöldségért, vagy viszem ki magamtól a szemetet, amikor egyébként minden mást vagy 5x kellett kérni. A kinti pincelejáróba gyújtottam rá mindig suttyomban. Egyszer csak látom, jön egy árnyék. Ajjaj, mondom, ez muter lesz. Cigi elnyom, gyorsan kommandózok le a pincébe. Hosszú, kanyargós lépcső vezet le, hallom anyám egy db-ig követ, aztán elindul vissza felfelé. Huhh, ezt megúsztam, megyek fel én is. Az utolsó fordulóban tartok épp, és láss csodát szembe kerültem anyámmal. Sosem ijedtem még így meg. Közel hajol hozzám, jó mély levegőt szív az orrán. TE CIGARETTÁZTÁL??? Ő á izé nem. És látom, hogy közben rakja össze a fejében az elmúlt kijárkálásaimat. Áh, szóval a múltkor is... Na gondoltam, nincs mese, jobb lesz elmondani: Igen, néha rágyújtok. Minden haverom cigizik, ez van. Enyhe sokk után csak ennyit mondott: Itthon nem dohányozhatsz 18 éves korodig. Ezzel le is zárta a témát szerencsére. Utána még fater is piszkált vele párszor. Aztán a 18. szülinapomon unokabátyám kiment ebéd után 1 szálra, akkor mondta fater: Na menny ki vele ha akarsz.
2011. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A "menny" természetesen "menj" csak megártott már a fészbuk nyelv:D
2011. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!