Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne kelljen a szomszédaim füstjét szívnom?

Figyelt kérdés
Légtisztító mellett is érzem.
2011. ápr. 2. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket a rendőrségnél. :)

Amúgy semmit, szokd meg. Egy nagyvárosban ezerszer több szennyező cuccot beszívsz.

2011. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ez zavaróbb, a kocsik füstje is zavar, de azt ki tudom védeni, mert a lakásomba nem másznak be, de a cigit nem tudom megúszni. :(
2011. ápr. 2. 20:07
 3/14 anonim ***** válasza:

Cigi?

Nálunk is ez van, semmit nem lehet tenni.

2011. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ez akármelyik országban laknék így lenne?

Utálom a magyar embereket az ilyenjeik miatt.

2011. ápr. 2. 20:10
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

A saját házában-lakásában már had csináljon mindenki,amit akar!

Nem dohányzom,de ezt a hisztériát már nevetségesnek tartom.

A levegőben sokkal több,egészségre káros anyag van,mint a cigaretta füst: kipufogógázok,benzingőz,gyárkémények füstje,vagy akár a parlagfű.

Ezeket szó nélkül eltűrik, nem kifogásolja senki?

2011. ápr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azokat is kifogásolom, ha amiatt fáj a torkom, ha kinyitom az ablakomat. Direkt olyan helyre költöztem, hogy ezek ne jelentsenek gondot, de ezt a dohányfüstöt nem tudom. Nem mondtam, hogy ne dohányozzanak az emberek, csak hogy figyelhetnének egy kicsit a másikra.


Én is kifejleszthetek valami egészségkárosító hobbit, amit ha valaki sérelmez akkor nekiugrok, hogy a szabadságomat akarja korlátozni. Én sehol nem céloztam rá, hogy ne cigizzenek, csak hogy mit lehet tenni az ellen, hogy szívjam a saját lakásomban másnak a hobbijának, a káros melléktermékét.

2011. ápr. 2. 20:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha a lakásában dohányzik valaki, akkor arra nyílván nem haragszom, csak nem tudom mivel védhetném ki a mérgét. De amikor az utcán kalimpál és kiégeti a ruhámat, és tiltott helyen is szívnom kell a füstjét, az szerintem joggal dühítő.
2011. ápr. 2. 20:30
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

20,19, majd te is hisztériáznál nevetés helyett, ha a szomszéd a saját lakásából kimenne a (vitathatatlanul saját) erkélyére azért, mert ő sem szereti szagolni a füstöt a lakásában, és onnan a te hálószobádba kerülne (1 méter!) az összes. Ha dohányozni akarnék, vennék cigit.

De mivel nem akarok, ezért a nyáron is tűröm a lakásban a 30 fokot, és nem nyitom ki az ablakomat. Hát ennyire vicces. Mellesleg újépítésű lakás, az enyém saját tulajdon, a szomszédok pedig albérlők.

2011. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

*Én is kifejleszthetek valami egészségkárosító hobbit,


Ezen én is gondolkoztam. Megpróbálom elüldözni őket. Ha van ötleted, szólj. Én egész napos operahallgatásra gondoltam.

2011. ápr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Operahallgatás nem káros az egészségre.
2011. ápr. 2. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!