Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A fehér Viceroy mennyire...

A fehér Viceroy mennyire káros? Mennyi a különbség pl a kék Pall mallhoz képest? Jobb hogyha gyengébb cigit szívok, kevésbé roncsolja a tüdőm?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
károsabb a gyengébb, több benne a méreg, klinilailag legyengítik, magyarán nem dohányt hanem mindeféle szart szívsz. én pl. most kék pmet szívok.,
2011. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Bocs a kérdésért, de ha téged érdekel az egészséged, akkor miért nem szoksz le inkább? Tudtommal a gyenge is ugyanolyan káros. Sőt abból általában többet is szív az ember, tudom, régebben én is cigiztem.
2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, minden cigaretta sajnos egyformán káros, nem igazán van különbség, hogy ez ennyire-ez meg annyira. Cigaretta, tehát a fehér is meg a piros is ugyanabból áll össze, és mindkettőtől meg lehet kapni ugyanazokat a betegségeket sajnos. A kék Pall Mallhoz képest jóval gyengébb, ha kéket szívtál eddig, akkor meg sem fogod érezni körülbelül, erre szokták mondani hogy "hegyilevegő".:)

A harmadik kérdésedet meg szerintem meg is válaszoltam. Nem jobb a gyengébb cigi sem. Ha régóta dohányzol, akkor meg azért sem, mert a fehérből gyakrabban fogsz rágyújtani, hogy pótold a szükségletet. Példa: én egy nap a piros multiból elszívok egy fél dobozzal, míg a fehérből körülbelül másfél dobozzal kéne:S Tehát az eredmény ugyanaz: sajnos egyformán rossz.

2011. ápr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy nem cigizek! :D Azért kérdeztem mert az osztályban elég sokan cigiznek és mindegyik erős cigit szív mert a gyengébb az "hegyilevegő" szóval csak kíváncsi voltam mi a különbség.
2011. ápr. 27. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!