Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit csináljak, ha nagyon nem...

Mit csináljak, ha nagyon nem bírom a cigifüstöt?

Figyelt kérdés
Ha valaki a közelemben rágyújt, fulladok, szédülök és hányingerem van. Többször fordult már elő, hogy a buszmegállóban dohányoztak körülöttem, és rosszul lettem. Régebben rászóltam az emberekre, hogy legyenek szívesek arrébb menni a cigijükkel, de sokan visszaszóltak, hogy milyen szemtelen vagyok, úgyhogy mostanában már inkább én megyek arrébb. Néha még attól is rosszul leszek, ha valakinek cigiszaga van.
2009. márc. 7. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a megoldás, ha nagyon odafigyelsz, hogy kerüld ezeket a helyzeteket. Valamelyest lemondással is jár, mert pl. olyan szórakozóhelyre, étterembe, cukrászdába stb. nem mehetsz. De én azt gondolom, hogy ez esetben más megoldás nem nagyon létezik.
2009. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig se jártam olyan helyekre, ahol dohányoznak, de az utcára kénytelen vagyok kimenni, és már nagyon elegem van, hogy állandóan rosszul vagyok.
2009. márc. 7. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha attól rosszul vagy h a nyílt utcán rágyújtanak melletted akkor az vagy pszichés vagy légzőszervi probléma. Nézz el majd egy orvoshoz és kérj egy kivizsgálást. Az ,hogy discoba pubba ne bírod azt megértem.
2009. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is nagyon kivagyok tőle. És ha szólsz valakinek, még neki áll feljebb, nem mintha nem ő lenne az, aki szennyezi a levegőt. A dohányzás egy bizonyos érzelmi szint, akár vezérigazgató valaki, akár utcaseprő. Valami trauma érhette őket gyerekkorukban, ezért képtelenek leszokni és függenek ettől a szokástól. Sok más nem is okoz nekik élvezetet. Bár, még azt is sokuk élvezi, hogy másnak árthat ezzel.
2009. ápr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszeru: Menny onnan ahol szivnak.


-Neo

2009. máj. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hordj magaddal egy képet egy rákos tudorol..mutasd meg annak aki cigizik..ha nem segit akkor mehet a seggbolszájba
2010. aug. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!