Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigi tényleg...

Az elektromos cigi tényleg jó? Tudja helyettesíteni az igazi cigi élményét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 11:04
 1/10 anonim válasza:
Nekem anyukám használta, de neki hosszú távon nem vált be. Nem érezte azt a szertartásosságot, amit az igazi nyújtott, és kissé körülményes a használata is. Közintézményekben, utazáskor pedig rengetegen nem ismerik fel, ezért akár jogtalanul is elvehetik, magyarázatot sem adva.
2011. máj. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ, de akkor ez azt jelenti, hogy nem sikerült az eletromos cigivel leszoknia a dohányzásról?
2011. máj. 3. 15:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmesélem az én sztorimat. Én dohányzom, próbáltam leszokni az elektromos cigivel, a páromtól kaptam egy szettet, hogy próbáljam meg. Eleinte nem volt rossz, elvoltam vele, bár akkor is éreztem, hogy ez annyira nem szuper, mert cigiben csak az olyanokat szeretem, amiknek jó ízvilága van, pl. Lucky Strike. Na ezt nem éreztem, utcán, meg ilyen helyeken tényleg kicsit fura, meg körülményes is, közben meg sajnos végig kívántam a rendeset. Talán egy hónapig voltam meg ezzel, míg végül nem sikerült a leszokás, vettem egy normális doboz cigarettát. Másnak lehet hogy jó, nekem sajnos nem vált be.
2011. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
állítólag használ, ha jövőre nem tudok leszokni akkor vesze egyet én is.D
2011. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor eddig 2en mondtátok ,hogy nem az igazi. így le is beszéltetek róla. Köszi a válaszokat!
2011. máj. 3. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha te elhatározod és tényleg le akarod tenni akkor nem kell hozzá semmi hidd el csak az elszántságod!

Én is leszoktam róla és elvoltam rágókkal meg rágcsálnivalókkal az igaz hogy néha néha megkívánom és rá is gyújtok sajnos de majdnem 1hónapig nem kellett és hát nagyon büszke voltam magamra:)

2011. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kriszti086 válasza:
Nekem két ismerősöm és én is sikeresen leálltunk a rendes cigivel mióta ezt használjuk.Tiszta jó érzés szerintem ezt embere válogatja és a készülékek is .Nekem megvan a cigizés élmény és nem is hiányzik a másik.
2011. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Majonézeskukorica válasza:

Én fél éve szivom és nekem bevált. Nem büdös a kezem, a ruhám, meg repülögépen is cigizhetek vele :D

Van, akinek bejön, van akinek nem, de nekem megérte az árát. 10 ezerért vettem és nekem nem volt vele problémám eddig.

2011. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nos, ez attól függ. Előbb-utóbb beáll az arány, de ami a legfontosabb: többféle e-liquid van, és nem mindegy melyiket használjuk. Az előretöltött patronok között van olyan, amelynek az íze teljesen az igazira hasonlít, érdemes ezekkel kezdeni: bővebben itt: ideandroid.com
2012. jan. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Igaz régi üzenet de azert valaszolok. Jelenleg 14 eves vagyok és sikerült át állnom. Legalábbis ha megkínálnak elfogadom. De nem érzem azt hogy venni kéne. Ha at akarsz állni akkor 20-as erőssígű liwuidet vegyél. És hogy több nikotin menjen a szervezetedbe én dl-t vettem. Nekem bevált
2021. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!