Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Be fogják már végre valaha...

Be fogják már végre valaha tiltani a magyarországi vendéglátóhelyeken a dohányzást, vagy ebben is az EU-utolsók kívánunk majd lenni?

Figyelt kérdés

Lassan, de biztosan, az EU-tagállamog betiltogatják a vendéglátóhelyeken történő füstölgést. Mire vár Magyarosrzág? Vezessük már be mi is a dohánytilalmat.


KÖZBEVÁGOTT PATÓ PÁL ÚR: Ejj, ráérünk arra még. ????


2011. máj. 16. 19:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Azért, mert azért nem járok magyar kocsmába, mert ott teveszarral töltött rudat, szívnak, s fújnak.


Ha nem lehetne, akkor elmennék. De talán még egy darab kocsma sincs Mo-on, ahol ne szabadn a bagózni.


Amúgy a lakóhelyem szerinti országban szerencsére lehet kocsmázni, billiárdozni, bármit csinálni mivel itt egyetlen fallal és plafonnal ellátott vendéglátóhelyen sem szabad bagózni, mivel a törvény tiltja.


A kocsmákból, diszkókból mégis hömpölyög a tömeg, tehát forgalomesés SINCS. A baj csak az, hogy mégtöbb bagócsikk az utcán...

2011. máj. 18. 09:24
 12/25 anonim ***** válasza:

Januártol itt sem lehet majd bagózni a kocsmákban.De azt nem hiszem el,hogy eddig nem találtál itthon magadnak füstmentes italozó egységet.

Én is tisztában vagyok vele,hogy a dohányzás antiszociális szokás.A legszemetebb drog,amit valaha piacra dobtak,és az állambácsi a díler!

De hát ezt elfogadtuk ugye mert amit a törvény enged az nem lehet olyan vészes dolog,gondolják az emberek.Meg hát a kocsma az kocsma.Hidd el nap mint nap megfordul a fejemben,a leszokás,de nem egyszerű...

2011. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
kérdezö, ha nem itt élsz akkor nem mindegy, hogy milyen a magyar kocsma???
2011. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Füstelszívó alkalmazása és kész, mindenki boldog. Nálam sör mellé dukál a cigi, közterületen meg nem lehet alkoholt fogyasztani. Ezért csinálta azt egyik ismerősöm is, hogy egy olyan szórakozó helyen, ahol tilos a dohányzás, beállt az ajtóba, amelyik kezében a sör volt, az még belógott a kocsmába, de a cigis keze meg már az utcán volt. :D:D:D
2011. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Az elős vagyok:Persze hogy kiborultam, már tele a tököm ezekkel a kérdésekkel. AKkor is, igazam volt. Ráadásul aki írta: jogos, aminek 80át perkálom viktóriónak azt hagy szívjam már legálisan, ráadásul a kedves kérdező úgyse megy kocsmákba stb. Meg kéne normális elszívó berendezés. Én dohányzok, a megállós tilalommal, meg az aliljáró tilalommal pl. teljesen egyetértek.


első voltam.

2011. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
utosló előtti: :D:D:D
2011. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Legcélszerűbb lenne betiltani, illegalizálni mind az alkoholt és a cigit. Szóval te akkor nem mész be kocsmába, mert ott akadnak olyan emberek akik alkoholt, tehát drogot fogyasztanak. Te is néha betérsz egy két adag DROGra a kocsmába akkor meg mi is a baj? Az, hogy neked másfajta illegális DROGra van igényed már más kérdés. Az alkohol ugyanúgy drog, mint a nikotin. De azért komolyan megnéznélek, hogy dobálod el az el nem bomló csokispapírokat,(vagyis bocsi, le fog az bomlani olyan 3000 év múlva) ahogy előttem is írták. Kicsit vissza kéne venni.
2011. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
pontosan.
2011. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

ÉN NEM DOBÁLOM EL A CSOKIPAPÍRT SEM. AHOGYAN MÁST SEM!


S HA ÉN ESETLEG ALKOHOLT ISZOM, ANNAK FELHŐJÉT NEM FÚJOM SZÉT 10 MÉTER SUGARÚ KÖRBEN....

2011. máj. 25. 21:46
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne állj bele más cigifüstjébe, azt ő vette, lopni csúnya dolog!
2011. máj. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!