Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Torkom a dohányzástól fájhat így?

Torkom a dohányzástól fájhat így?

Figyelt kérdés

Már régóta dohányzom, 17 vagyok, és manapság azt vettem észre, hogy felkelek, és a torkom fáj, egy olyan 10percig.

Iszok valamit és jobb lessz, de egész nap, mikor erősebben nyelek, érzem, hogy fáj egy kicsit. Van, hogy naponta 1 dozos sem megy el, és csak délelőtt cigizek suliban. Ez lehet torokrák? Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat!


2011. jún. 4. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól van. Rák kétlem, hogy ilyen hamar előjönne, de nekem is volt ilyen osztálytársam, aki 14 éves korától cigizett, és 19 évesen letette, mikor reggelente már véreset köhögött fel. Tedd le, ha tudod. "Van, hogy naponta 1 doboz sem megy el..." - heti egy is sok. Havi egy már jó út a leszokás felé.
2011. jún. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is fájt reggel sokszor és nem cigizem. nekem az volt hogy napközben keveset ittam és éjszaka kiszáradt a torkom. aztán nekem is a folyadék segített:)
2011. jún. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
simán.
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fentebbi hozzászólónak :D

Havi 1et meg már fölöslegesen szív! :)

2011. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!