Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a leggyengébb cigi és...

Melyik a leggyengébb cigi és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Kék viceroyjal kezdtem, aztán átszoktam a narancs pall mallre, most a sárga multinál tartok. Gyengébbet szeretnék... Melyik lenne a nekem való?


( Tudom, tudom, nem egészséges, de légyszi a kérdésre válaszoljatok! :) )


2009. márc. 21. 15:56
 1/7 anonim válasza:
92%
világoszöld pall mall? slims cigi? egyébként én is ilyenekkel kezdtem, aztán áttértem a mentolosra. Először nagyon rossz volt, de mostmár el sem tudom szívni a simát. Nem mondom hogy jobb mint a többi, mert ha cigiről van szó, nincs olyan hogy jó, de....
2009. márc. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen a 0,1-1/es (fehér, régi nevén Ultra Lights) cigik. A fehér Viceroy az, ami a legolcsóbb, 460 körül asszem, de még jó minőségű - ez gyengébb minden eddig felsoroltnál.

Van PAll Mallben is, szürke színű a doboza, a vékony, hosszú "női" cigire gondolok - de ez sokkal drágább.

2009. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mentolost nem szeretnék szívni, mert arról azt hallottam, hogy meddőséget okoz nőknél, férfiaknál pedig impotenciát... :S


Köszönöm a válaszokat! :)

2009. márc. 21. 17:01
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

jajjjj

csak úgy okoz meddőséget meg impotenciát, ahogy a többi cigi. ilyen alapon a mentolos rágó is azt okozhatna

2009. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
loooool, mentolost azért nem szívsz, mert meddőgéget okoz?XD lehet, hogy aki mondta, ezt a felírást pont a mentolos cigi dobozán láttaXD hosszú kék pallmall a nyerő:P
2009. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárga multi elég gyenge. legalábbis nekem olyan, mint a hegyi levegő, mintha kb. a város szmogját szívnám.
2009. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van világoskék női multi, az a leggyengébb amit valaha szívtam , azt-hiszem gyengébb a szürke pall-mallnél is.
2010. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!