Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek mennyire vált be a...

Balazs20110110 kérdése:

Kinek mennyire vált be a nikotinos rágó/tapasz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Ugyanúgy dohányzom.

Mert nem csak a nikotin hiányzik, hanem maga a dohányzás is.

2011. jún. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem e-cigivel többre mész.
2011. jún. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem érnek semmit. Nem kell helyettesíteni a cigit semmivel csak abba kell hagyni. Mielőtt bubogna bárki, 20 év után szoktam le, minden nélkül, ennek 1 éve.
2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Tevékenységét nem potolja .Nem hatásos.
2011. jún. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se vált be. Én még rosszul is voltam tőle, pedig 2-3 éve dohányzom. Soha többet... ha le akarok szokni, magamtól is sikerülni fog.
2012. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem használ a nikotinos rágó,pedig erős dohányos voltam. A lényeg hogyha elkezded szedni akkor már egyáltalán ne dohányozz aznaptól, ha 1 kicsit is megkívánod a cigit akkor azonnal vegyél be 1 rágót és 5 percen belül megszűnik a késztetés. Ha mégsem akkor mégegyet és akkor garantáltan nem fogod kívánni a cigit:) (1-1,5 óráig amíg a rágóból oldódik nikotin) Pár hét után pedig el lehet kezdeni csökkenteni, és átállni sima rágóra szép lassan, aztán pár hónap után már az se kell:)
2013. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
te igy csinaltad, vagy csak kozeli hozzadtartozotol, ill nem jottek az elvonasi tunetek.. en ettol felek ha jonnnek akkor nagyon, mar egyszer leszoktam regebben
2017. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!