Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokóban vagyok, és 5 napja...

Leszokóban vagyok, és 5 napja nem gyújtottamrá, de azóta egyfolytában kívánom a cigit. Mikor fog elmúlni ez az érzés? Elfog egyáltalán?

Figyelt kérdés
fura, mert nem is csak maga a nikotin hiányzik, hanem a dohányzás, mint cselekvés..
2009. ápr. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
idővel elfelejtkezel az érzetről de 5naptól ne várj áldást.:D oda hónapok kellenek.
2009. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 4 éve lesz hogy nem dohányzom. Kb. 8-10 hónap volt, amíg kívántam úgy igazán, bár azért a falat nem kapartam érte. Hiányérzetem volt, nekem sem csak a nikotin, hanem a szertartás, cselekvés is hiányzott. Szerettem dohányozni, de nem bánom hogy leszoktam. Ne add fel, meglátod mennyire büszke leszel magadra! És nemcsak te, hanem a párod, családod is! Azóta is "felnéznek" az akaraterőmre. :-) Kitartás! ili
2009. ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi nektek, de nem gondoltam, hogy ennyire nehéz.:(

főleg mikor meglátok egy barátot, családtagot cigizni,...

nem baj sikerülni fog:) még1x köszi hogy írtatok:)!

2009. ápr. 1. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Figyi, elmondom erről a véleményem. Undorító szokás, hogy az emberek füstöt szívnak a pofájukba és a tüdejükbe, és ezzel 1. rongálják az egészségüket, 2. undorító szagot árasztanak, 3. mindezért pénzt adnak!!

Ha van akaraterőd akkor leállsz vele és nem is szoksz vissza, mert szánalmas dolog a dohányzás!

2009. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A hivatalos álláspont szerint a tüdőből 40 nap, az egész szervezetből kb 2 év alatt tisztul ki a nikotin,

de a sejtemlékezés miatt később bármikor eszébe juthat az embernek, szerencsére ezt már csak egy kis flashbeck (amolyan ' bevillanás' mint a drogok esetében.

Szerencsére ez már kontrollálható, de vigyázni kell, mert egy ismerősöm édesapja 18 év nemdohányzás után egy pillanat alatt visszaesett, mintha mi sem történt volna..

(Elgondolkodtató, miért is nem minősítették még drognak)

Nekem az első hét volt a legnehezebb, de néha vannak hullámvölgyek - erősnek kell lenni. Régebben egyszer már két évig letettem, most 3 hónapnál tartok, de szeretném véglegesen :-)

2009. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit durva leszek. Ha úgy érzed, hogy rá kell gyújtanod akkor tedd fel magadnak a következő kérdést: Pelenkában akarom végezni az életemet? Ha úgy érzed igen, ne fogd vissza magad!
2009. ápr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A pelenkás duma tényleg durva.

Nem kell ahhoz dohányosnak lenni, hogy ott végezzük.

Más.

Egyébkét dicséretes az akarat erőd, Én is próbálkoztam, de gyenge vagyok.

2009. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!