Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Jóllakottan miért kívánom meg...

Jóllakottan miért kívánom meg annyira a cigit?

Figyelt kérdés
már lassan 5 éve hogy cigizek és mindig megkívánom a cigit evés után jóllakva és musszály elszívnom eggyet nem bírom ki hogy ne. Ez mitől lehet?
2009. ápr. 2. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
5 év alatt berögzült szokás, azért.
2009. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Szerintem nem a berögzült szokás miatt van,mert mástól is ezt hallottam.Mi arra jutottunk,hogy,mint tudjuk,attól megindul az ember anyagcseréje.Igaz?És szerintem bekajálva azért esik jól,mert beindul az anyagcsere és könnyebben érzed magad.
2009. ápr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
naddon köcchy a 2.dik válaszolónak :)
2009. ápr. 3. 11:37
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyeljetek! Ez olyan kérdés amit egy dohányosnak meg sem kellene kérdeznie. Tudja mindenki hogy függőséget okoz. Azt mondod 5 éve dohányzol? Később majd állandóan jól fog esni az a nyavajás cigi!Így fog kinézni az életed!

Reggel mikor fel kelsz cigi-mikor lefekszel cigi, kávé mellé cigi, pia mellé cigi, ha édeset eszel azért gyújtasz, ha sósat akkor meg azért! Ha ideges vagy akkor megint csak gyújtasz, vagy ha nyugodt akkor meg még jobban rápöffentesz.Én inkább szurkolnék hogy rakd le mielőbb azt a francos önpusztítót, ameddig még lehet, mert most még érzékeled te is hogyan válsz szép lassan a rabjává, de lesz mikor már nem kérdezel semmit csak gyújtasz! Később már mindezek rutinból jönnek, és kitudja hogy neked mikor válik azzá!

2009. ápr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A cigi összehúzza az ereket az egész testben.Így a gyomorban is.Evés után meg jól kitágulnak az erek a gyomorban,ez is okozza a teltségérzetet.Tehát ha evés után elszívsz egy cigit,az összehúzza az ereket a gyomorban és elmúlik a teltségérzet.Ez nagyon jó érzés főleg ebben a rohanó világban,meg úgy egyébként is,mert így evés után nem vagy álmos,kómás stb.És mondjuk 5 év alatt ez teljesen berögzül,az ember úgy érzi,hogy megdöglik ha nem szív el kaja után egy cigit.Plusz még szertartás jellege is van,hogy megkajálsz,leülsz,rágyújtasz,kifújod,minden oké.Ez is része a rászokásnak.
2009. ápr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
82%

én is mindig megkivánom utána.. lassan 3 éve dohányzom...

nem tudom kajálás után általába mindig rágyujtok :D

2009. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!