Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek az aki leszokott...

Eeemil kérdése:

Szerintetek az aki leszokott és aki sosem dohányzott között mennyi a különbség?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy egy ember aki 3-5-10 évig dohányzott, de letette, az az ember évek után is kívánja valamennyire a cigarettát vagy annyira nem hiányzik majd neki, mint aki sosem dohányzott. Esetleg mennyi az az idő kb.?
2011. aug. 4. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Apám dohányzott, úgy 8 évig, majd letette. Azóta egy szálat sem szívott, nem is kívánja. Ennek már 15 éve. Szóval igen, van ilyen.

Pedig volt, hogy poénból megkínáltam, elég furán is nézett rám. Vagy udvariasan meggyújtotta nekem az enyémet. :)

2011. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Aki évekig dohányzott az kivánni fogja főleg akkor ha van körülötte dohányzó ember! Vagy ha stresszesebb valaki az átlagnál az könnyebben rágyújt. De ez akaraterőtől is függ! :)
2011. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, volt igazgatóm 10 éve leszokott, de ő úgy fogalmaz, hogy csak tünetmentes, a mai napig ölni tudna egy cigiért.
2011. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na igen.. Olyat már én is hallottam aki azt mondta dohányzásról való leszokás után több évvel: "bármit megadnék egy szál cigiért"

De köszi a válaszokat :)

2011. aug. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!