Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen eszköz, kapaszkod...

Kinek milyen eszköz, kapaszkodó jött be a leszokásnál? (biorezonancia, elektromos cigi, tapasz, nikotinos rágó, stb)

Figyelt kérdés

Egyszer próbáltam eddig leszokni, kb. délelőtt 11-ig bírtam. Gyengének érzem magam, nagyon szenvedtem. Egyébként is orálisan fixált vagyok, rágom a körmöm, babrálok a kezemmel, folyton eszem iszom, vagy cigizek.


Túl vagyok az Ellen Carr könyvön is, és az eszemmel már rég tudom, hogy nem szeretek cigizni, hanem a rabja vagyok a ciginek. Kidobok rengeteg pénzt arra, hogy beteg és büdös legyek.

Az elhatározás mondhatni meg van, csak az akaraterő kevés, kéne valami mankó.


2011. aug. 28. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
43%

Én nem dohányzok, és sjanos van egy olyan ember akit nagyon szeretek és nem tudom rá venni hogy tegye le a cigit.

Van a tv-ben ilyen cukorka, vannak tapaszok.

De nyilván többet is ismersz és talán meg is próbáltad, de azért érdeklődj utána akár a házi orvosodnál is ő mit ajánl.

De ha ilyen rosszul érzed magad lehet érdemes, valami roboráló szert ezzel párhuzamosan szedni, immun erősítő dolgokat vagy közérzet javító dolgokat, érdemes több zöldet fogyasztanod ennek idején. A nikotin éhség egyfajta másnaposság.

Keress magadnak új szenvedélyt, mondjuk cigi helyett meg iszol egy roibosz teát én ezt nagyon szeretem és nagyon egészséges is, általános közérzet javító hatása van. Igyál olyat ami neked ízlik. :-)

2011. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
neemtudom nekem ismerősöm azt csinálta h mindig amikor rá akart gyújtani bevett egy tic-tacot ... aztán már a végén unta a tictac ízét és mondta h nem vesz be mégegyszet mert kihányja. aztán azt vette észre h 2hete nem gyújtott rá... azóta mondjuk megint cigizik... :D de sokáig bírta... 1-2 hónapig
2011. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én azóta mióta feltettem a kérdést, leszoktam tapasszal :) Több, mint két hónapja nem dohányzom! :)
2011. dec. 6. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!