Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A salviának van valami fizikai...

A salviának van valami fizikai, vagy szellemi káros hatása?

Figyelt kérdés

értem itt a rákot, vagy bármi betegséget...fizikai,és szellemi betegségekre vagyok kiváncsi...ja..és ne azt irjátok hogy ha füstönát,akkor rák lehetbelőle, mert ennyit én is tudok...

köszi a válaszokat előreis


2011. okt. 7. 20:42
 1/10 anonim válasza:
75%

Inkább mentális betegségeket okoz,vagy hoz fel ha hosszútávon fogyasztod (pl.skizofréniát).Fizikai károsodást nem hinném,esetleg kaparja majd a tüdőt és a légcsöved.Mindenképp legyen valaki veled,aki józan,mert viszont magadban kárt tehetsz.

A trip után fejfájás.

Persze az egyénfüggő,hogy ki mit lát és hogyan dolgozza fel lelkileg.Függőséget nem okoz.

2011. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem fogok droghoz nyúlni...csak érdekel a kémiai hatása...érdekelnek az ilyen dolgok... köszönöm hasznos válaszod :)
2011. okt. 7. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:

10ből 9nek halálfélelme van tőle, de egyébként nem veszélyes azt leszámítva, hogy füst kerül a tüdődbe.

nem is tervezik betiltani.

2011. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

lol ez hülyeség h 10/9 parázik :D nem egy haverommal salviázutunk már, ha nem szívsz túl sokat nem lesz semmilyen halálfélelmed;)


am max előtörnek emlékek, depresszió stb.

és jah csak a füst káros

2011. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ezeket eddig is tudtam, mármint a füstös részét, ezért kértem is hogy ne azt a részét irjátok le hanem azt hogy ha másmódon kerül használatra, pl: lenyelés, nyelv alatt tartás... ennek milyen következményei lehetnek....
2011. okt. 8. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az a salvia? Viccen kívül, tényleg nem tudom. És mi ennek a hatása, legális-e, meg mire jó?
2011. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy legális drog, mint a cigi, megöl, de nem visznek börtönbe, magyar nevén látnokzsálya, hallucinogén drog, általában vizipipán keresztül szokták blauttolni, vagy nyelv alá tenni a levelét, attól függ mit szeretnél, hosszabb hallucinációt,vagy rövidet...és romániában terem hozzánk legközelebb...de itthon is lehet venni, csak drágább, vagy éppen nem ingyen van.. :D mert ha romániába mész ott ingyen leszeded, de itt nem így van, és nincs eddigi eredmények során kimutatott betegség amit okozna...eddig, de ugye mindig később derülnek ki a dolgok...
2011. okt. 11. 16:39
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Ne haragudj kérdező, de te inkább ne salviáz! :D


A salviát nem rakjuk nyelv alá mert nem hatna semmit. A tradicionális felhasználása a nyers levél rágása.

A Románián is jót nevettem, ugyanis ez az egyetlen növény aminek természetes lelőhelye mindenki számára egyforma messze van, Mexikóban. :) Romániában te szerintem max orvosi zsályát szedtél. :)

2011. okt. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
salvia-divinorum.hu itt minden levanírva!
2011. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!