Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dunhill nem női cigi? Nem túl...

Dunhill nem női cigi? Nem túl vékony? Most narancs Pall Mall-t szívok, ezüstöt próbáljam ki? Nem túl gyenge?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nöi cigi? Ekkora baromságot!
2011. nov. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:

Divatról beszél, ami nem tartozik az egészséghez.

Azt mondom, divatból ne szívj semmit.

2011. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem divatból szívom, csak mindenki agyon dicséri ezt a fajtát viszont úgy tudom hogy ez vékony.
2011. nov. 14. 10:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Inkább erősséget írjatok, az ezüst (világoskék) vagy kék? Eddig narancs pall-mall volt. Néha kék pall-mall is, de az már kicsit erős volt.
2011. nov. 14. 11:00
 5/9 anonim ***** válasza:

ha a narancs gyenge akkor annál egyel erősebbet szívj

(szürkét, világoskéket)

2011. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dehogy vékony, csak egy fokkal vékonyabb mint a többi. kb a legjobb mindenhol kapható cigi, és g*cire nem női, tudod az angol legbefolyásosabb férfiak is dunhillt szívtak már a 60as években is.
2011. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már vettem kéket.

Nagyon jó az íze, és nem karcolja a torkom mint a kék pall-mall...attól rosszul voltam. De ez, mennyei, ajánlom mindenkinek :D

2011. nov. 15. 09:12
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vékony,csak jó a dizájnja és finom íze van. Nem szárít, nem krágok tőle az ember. 2 éve még 750-800 Ft-ért lehetett kapni de manapság 660 körül mozog az ára.

2011. nov. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Besenyő Pista bácsi!!!! nem baromság, hogy női cigi, mert van olyan, ami jóval vékonyabb, mint a hagyományos.. azt hiívják női ciginek.

am a Dunhill nem női cigi.. van vékony is, de az már más kategóriába tartozik. Úgy tudom, hogy az ezüst az jóval gyengébb, mint a narancssárga.

2012. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!