Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha majdnem elvesztettem a...

Ha majdnem elvesztettem a lábam dohányzásba, és folytatom a dohányzást akkor el veszíthetem véglegesen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ezt simán el tudom képzelni,érszűkület ...
2011. dec. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez esélyes... a lábad azért ugrott majdnem, mert a keringése gallyra ment (az erős dohányzás ugyanis a keringési rendszert elég rendesen gyilkolja). Ha nem hagyod abba (vagy nem tartasz pár év szünetet), az érrendszer állapota csak tovább fog romlani.
2011. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen.
2011. dec. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolom 50, 60 között vagy. Ja, lazán, pláne ilyen korban. Nem kell ahhoz negyven évet dohányozni hogy ülés közben is zsibbadjon a lábad, elég 2 évet, és elég tizen párnak lenni.
2011. dec. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, ha már majdnem elvesztetted, akkor biztosan el fogod veszteni, ha nem hagyod abba. Dobd el a cigit, és megmarad a lábad!
2011. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt vedd intő jelnek, és szokj le. Én is dohányzom, sejtem, hogy piszok nehéz lehet a leszokás, és tudom, hogy kívülről könnyű beszélni, de fogd fel úgy, hogy kaptál egy utolsó utáni lehetőséget, hogy változtass a saját érdekedben.
2011. dec. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek. Igazából nem nekem, hanem egyik ismerősömnek van ilyen baja, és kíváncsi voltam mi lesz vele ha így folytatja...
2011. dec. 13. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos igen,a dohányzásnak ugyanis érszűkítő hatása van,de rengeteg más is,de ezt most inkább nem írom le,gondolom tudod.

És szokj le,vedd úgy,hogy kaptál egy második esélyt az élettől.

2011. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 viktor123456 ***** válasza:
ezért kell inni is a cigi mellé. mert az alkohol meg értágító. :D
2011. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!