Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Betiltották a dohányzást, de...

Betiltották a dohányzást, de az Elektromos Cigivel mi a helyzet, azt is? Pedig az nem bocsájt ki káros füstöt, azzal akkor lehet bárhol?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 23:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolom az nincs tiltva.
2012. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen, lehet bárhol.
2012. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
biztos? mert nem találok róla semmi konkrét hivatkozást, még egy normális cikket sem... :/
2012. jan. 6. 00:22
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

GreenTea


Azt lehet. És még mielőtt megkérdeznéd, a cigirágót is lehet bárhol használni!:D

2012. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi mindnekinek,de nem nekem kell, én nem vagyok dohányos, a cigirágót még nem is ismertem :D
2012. jan. 6. 11:33
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
lehet szívni, annakidején azt mondták, hogy azt még buszon is lehetne :D végülis, nincs erősebb illata, mint 1-1 beparfümözött nőnek. viszont én nem merném bárhol, biztos lenne aki nem ért hozzá, és elkezd osztani hogy hogy képzeled :D
2012. jan. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Én szívtam a buszon tegnap és két idősebb hölgy a táskájával megvert és a buszos leszállított mikor rájöttek elnézést kértek a többi utas viszont röhögtek szép kis story volt.
2012. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk suliba nemengedik 2 13.-ost vittek is miatta az igazgatóhoz aki vagy fegyelmit ad vagy kirúgja őket. Ofőnél rákérdeztem de aszondta h az is tilos, nem fogja fel h az csak vízpára.. Na mind1 ilyen világban élünk, ha az kellett nekeik h a dohányzónak végelegyen, akkor vége is lett, viszont most az összes bagós (közöttük énis :D) minden szünetben amikor nyitvavan a nagykapu járunk ki a suli elé rágyújtani viccen kívül nagyobb füst van ilyenkor a suli előtt mint a suliban. Most komolyan, ez így sokkal jobb fényt vet a sulira?
2012. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Igen, bárhol lehet használni. Nem rég vásároltam egy készletet az e-cigishop.hu oldalon. Azóta az étteremben ezt használom, nem szólt még senki érte, nem is zavar senkit.
2012. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
e-cigishop.hu
2012. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!