Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi egy szál cigi is vissza...

Napi egy szál cigi is vissza fog a növésben?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 13:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyára, hiszen a méreg kis mértékben is méreg, ezért ne dohányozz ha egészséges akarsz maradni.
2009. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem szerintem 5 sem mert én 14 évesen napi fél dobozzal szívok más 1 éve és ugyan-úgy növök tovább.

Hány éves vagy?

2009. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és énis napi fél doozzal szívok el de félek, hogy a melleim nem fognak normál méretüek lenni és szeretnék leszokni róla csak sajnos a bátyám is és anyukámék is cigiznek mikor meglátom őket össze fut a nyál a számban és ezért napi 1 szállal szívnék el de minnél jobban azon vagyok, hogy leszokjak!
2009. máj. 28. 13:49
 4/24 anonim válasza:
95%
Nőni nőni fogsz, de 20 éves korodra elkezd rohadni és sárgásodni a fogad, és a tüdőd sem lesz valami tiszta(munkába állaáskor márpedig kérnek tüdőszűrést...).Emellett más egészségügyi problémád is előjöhet.
2009. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy így fogok kinézni ezért próbálok leszokni de nem tudok! Mivel tudnék leszokni erről a rossz szokásomról? Valahogy segítsetek!!!
2009. máj. 28. 14:19
 6/24 anonim válasza:
95%
Ha tényleg érdekel a tested és a kinézeted,akkor ez már elegendő ok a leszokásra. Kérd meg környezetedet hogy előtted ne cigizzenek. Rágózz helyette például.
2009. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok tanácsot!=)

A rágó nem is olyan rossz ötlet!

2009. máj. 28. 15:25
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
szívószál =)
2009. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
55%

Na itt is van pár tévhit. 14 éves korom óta szívom, a tüdőszűrőmet elfogadták egészségügyi suliban is alkalmasságihoz,semmi baj nem volt vele. A fogaim szépek, és fehérebbek mint az átlag. Lehet szerencsés alkatú vagyok, nem tudom. Ezzel nem buzdítani akarom a kérdezőt, de csak egy tanácsom van: akaraterő.

Rágó nem ér semmit, sem a tapasz, csak ha van hozzá akaraterő. Tapasztalatból mondom. És a nikotinos rágó ráadásul olyan borzalmas ízű,hogy 2 percig bírtam rágni kb. Szóval feladtam a leszokást. Majd ha lesz elég akaraterőm, talán leteszem. De anélkül nem fog menni.

21/L

2009. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
De most itt ki beszélt nikotions rágóról? A sima rágó jött szóba, mint pótcselekvés.
2009. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!