Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma a buszmegállóban egy férfi...

Ma a buszmegállóban egy férfi rágyújtott egy szál fekete marbira. Meglepődtem ugyanis kikúrt jó illata volt. Nem olyan mint pl. az arany vagy piros marbinak. Ez mitől van? Miben más a fekete marbi mint a többi?

Figyelt kérdés
Ha valaki tudja a jelenlegi árát az kérem írja meg.
2012. jan. 26. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:

A cigi maga fekete volt? Mert akkor az nem marlboro volt, hanem djarum :) Az egyik legjobb minőségű cigi, ízesített szűrő, szegfű, kiskutyaf*sza. 1600 körül van, pontosan nem tudom.

Ha nem a cigi volt fekete, akkor elnézést kérek.

2012. jan. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem az cigi volt fekete, akkor azt írtam volna. :) Fekete Marlboro volt.
2012. jan. 26. 23:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Marlboro Gold Touch/Edge

Nem tudom mit éreztél, mert tény hogy gyenge is lágy íze van, de "kikúrt jó illat"-nak semmilyen körülmények között nem nevezném. Tudtommal ugyan olyan közönséges dohány van benne mint a többi cigibe.


Ja és 20 szálas, és nem olyan mint a normál cigi, de nem is slim. A kettő között van valahol.

2012. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó illata van :D amikor még dohányoztam, egyszer valaki olyat szívott mellettem, és utána 3hónapig csak olyat szívtam én is. Amikor még nincs meggyújtva, elég beleszagolni a dobozába, és ilyen édes illata van :D én 1hónapja vettem legutóbb, akkor 650volt
2012. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem tudom,én nem azt a fajtát szívom,(Kék Multit)én is csak kaptam egy szálat,hogy próbáljam ki,de nagyon ízlett. Sokkal jobb mint a többi fajtája,amit megkóstoltam eddig. Legalábbis szerintem. :)
2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
680 ba kerül. Én is szoktam néha venni, amikor már unom a piros marlborot. Más az illata, szerintem a karamellhez hasonlít:)
2012. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg köze nincs a karamellhez és túl gyenge.
2012. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%

Nem kell mindent tudni ugyanis dohányzás káros az ön egészségére.

Máskülönben meg tesztelte hogy mert mű bagó volt a közterületiseket.

2012. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!