Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lányok! Ti milyen cigit...

Lányok! Ti milyen cigit szívtok és mennyit naponta? Van köztetek olyan aki nem szeretné letenni a cigit mostanában?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjatok ha kérhetem ;)
2012. márc. 20. 13:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Kék Viceroyból ment el 1 doboz naponta.Szerintem mindenkinél ennyi az átlag.22n
2012. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
82%
nem cigizek,mert káros asz egészségre! ha pedig ideges vagyok iszok egy kis nyugtató teát, vagy enyhe nyugtatót.
2012. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Világoskék Sopianaet szívok, napi átlaban úgy fél dobozzal. Akkor fogom letenni, amikor teherbeesek.
2012. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Napi két doboz piros multi, bár hárman vagyunk csajok a családban (ha anyát nem számítjuk), az ikertesóm és a húgom is dohányzik, az ikertesóm napi egy doboz sárga multit, a húgom meg pirosból egy-másfelet. Én nem tervezek leszokást (de tudtommal a többiek sem), a barátnőink (ugyanaz a baráti körünk) közül csak egy csaj nem cigizik (meg egy másik, aki havonta kétszer leszokik xD), a pasim is tolerálja, hogy cigizek (ő nem), szeretek cigizni, nincs okom leszokni. Barátnőkkel vagy akár az ikertesómmal, vagy a húgommal jókat lehet beszélgetni egy cigi mellett.

(Nyáron esett meg, hogy ketten voltunk otthon a hugival, kiültünk a teraszra nézni a naplementét, nem sok, fejenként három-négy üveg bacardi Breezer-rel és kivittünk egy hamutartót, két öngyújtót meg egy doboz cigit. Ment az igazi csajos beszélgetés, mindenféle témákról aztán egyszer csak azon kaptuk magunkat, hogy egy egész dobozzal elszívtunk-pedig mi csak beszélgetni ültünk ki :-).)


20/L

2012. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok.2 doboz piros multi az kemény.Én néha az 1 doboz kéktől rosszul voltam.Bár nem sok választott el attól,hogy láncdohányos legyek.
2012. márc. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik válaszolónak üzenem:

Nem szeretnék beleszólni az életedbe, mert semmi közöm hozzá, de üzenem, hogy nem csináld ezt tovább. Én itt vagyok 18 évesen, szüleim összesen napi kb. 5 doboz cigit elszívnak együtt, nincs kaja, mindketten betegek a cigi miatt, az orvos természetesen a hülye.

LEhet, hogy te most jónak látod, de lehet, hogy emiatt 20-25 év múlva a gyerekeid szenvedni fognak, mint én.

Szar érzés más hülyesége miatt éhezni, szakadt ruhákba járni...stb.

2012. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
napi 1-1,5 doboz, sárga Bond, vagy piros Viceroy, attól függően, hogy barátom, vagy én veszem :) Nem igazán szeretnék leszokni, talán csak akkor amikor elköltözök, valami kapaszkodó kell. 3 éve dohányzom, és igazából az íze végett, nem tudom, más hogy van vele, de én kifejezetten szeretem :Đ 19/L
2012. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
88%
Én nem vagyok nagy dohányos, de ha szívok akkor mentolos Pallmalt. Múltkor 100as Piros Malborot szívtam, kitartott egy hétig. Viszont egyik nap rohadt ideges voltam, elszívtam 2 óra alatt egy Mentolos Pallmallt. Amúgy ha itthon vagyok egyáltalán nem kívánom, meg sokszor sem, csak ha pl. haveri társaságban vagyok, vagy néha kaja után rám jön, mert kitágúl a gyomrom. Általában havi 2 -3 dobozt szívok el valamikor még annyit sem. 19/ L
2012. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi töltjük a párommal a cigit, barna Szofi dohány+hüvely. Így jön i olcsóbban, hiszen mind a ketten napi egy-egy dobozzal elszívunk.

21

2013. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Kinga1995 ***** válasza:
44%

Egy nap, kábé egy dobozzal (15-25 szál). Marlboro Blue Frostot (kedvenc cigim), vagy pattintós Dunhill-t, esetleg Zöld PallMall-t szívok, mert imádom a mentolos cigit :-P

Sima nem mentolosat csak a nagyon hideg napoko (télen mondjuk) szoktam szívni, akkor ált arany marlborót, vagy kékmultit, esetleg nem pattintom meg a dunhillt, de az olyan pazarlás, h ott van benne a mentol én meg elszívom anélkül xD AKk már veszek ink nemmentolost

Én nem akarok leszokni, nem vagyok hülye.. xD

Szerintem tökjó dolog. Nem vagy tőle ideges és jóérzés.

Majd úgy csinálok mint anya, ő is abbahagyta velem+a nővéremmel is, mikor terhes volt, de aztán visszaszokott szoptatés után. Egy kisbabának sose ártanék, de leszokni akk se fogok, max abbahagyom egy időre


kor+nem a nevemből következik ;-)

(amúgy miért kérsz nemet, ha a lányoknak szól a kérdés? :-D )

2013. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!