Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha 1-2 naponta egy szál...

Ha 1-2 naponta egy szál cigit\szivart szívok, fizikailag rá fogok szokni?

Figyelt kérdés
1 hónapja leszoktam a dohányzásról teljesen, de mostanában újra elkezdtem cigit illetve szivart szívni esténként egy szálat. Meg fogom tudni ezt így állni, vagy a szervezetemnek majd egyre több és több kell, és végül ugyan ott kötök majd ki mint voltam? Fizikailag jelenleg nem vagyok rászokva, tehát nem pangok ha nem szívhatok, de pszichikailag talán igen, ezért szívok el még mindig néha egy-egy szálat.

2012. márc. 21. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Vissza fogsz szokni, hagyd abba, amíg még nem késő.
2012. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én is így voltam vele, leszokás után jóval, mondom mit árthat esténként 2szál cigi.. eleinte könnyű, elszívok kettőt, 3napig semmi, de előbbutóbb úgyis jobban fogod kívánni, és ugyanúgy visszatérhet a függőség, mint mikor régen sokat szívtál. tehát rá fogsz szokni

nekem 3hét alatt ugyanolyan erős lett a függőségem, mint mikor napi 1dobozzal szívtam el (pedig azért 3hét alatt nem sokan jutnak el a napi 1dobozig)

szerencsére azóta megint nem szívok, de sajnos nem működik a napi 1 szál :D

2012. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se fog működni...
2012. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem válts át e-cigire,olyanra,ami nikotinmentes és az pótolja a cselekvést:)De ne szívj el egy szálat sem még véletlenül sem rendes cigiből és kerüld a nikotint,mert az az,ami rászoktat!
2012. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Önkontroll nélkül rá....
2012. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vissza fog húzni, és újra dohányozni fogsz, szóval hagyd abba teljesen. Vagy dohányzol, vagy nem, nincs középút mert a napi 1-2 szálból pár hét múlva napi 4-5 lesz és így fokozódik csak.
2012. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 roonys válasza:

Egyértelműen vissza fogsz szokni!


2napja nem gyújtottam rá, e két nap alatt csak véleményeket, tapasztalatokat kerestem az interneten, hátha könnyebb lesz.


Egyes logikák szerint a nikotin bele épül a szervezetedbe ami csak akkor tud, kezd el kijönni, amikor letetted a cigit.Ha te elszívsz 1-2 szálat, vagy különböző tapaszokat, rágókat alkalmazol, nem tudod kiölni csak enyhíteni a függőséged.


Tedd le és rá se nézz soha többet.

2012. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdi. Senki se két dobozzal kezdi a bagózást. Aztán szépen rászokik. Aki szellemileg gyenge és zokni az igenis dohányos lesz.
2013. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!