Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért vagyok rosszul a cigitől...

Miért vagyok rosszul a cigitől? Mi lehet az oka? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Lassan 15 vagyok.Nem dohányzom csak néha a haverokkal 1héten max.2szál.Most szünetben szaporodott ez és napi 1szálat szívtam.Eddig mindig jól esett ellazultunk.Most hogy egyre többet szívtam ma "megkívántam"és 1szál (nem is erős cigitől) nagyon rosszul lettem.-->hányinger,erős émelygés teltségérzet a gyomromban meg a hasamba.Ki is dobtam az egész doboz cigim mert rájöttem hogy hülyeség..:/ De még mindig szarul vagyok miért van?Mi segíthet rajta? Mikor múlik el? 15/L (és persze tudom lehet jönni azzal hogy hülye vagyok...)

2012. ápr. 13. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsés vagy, hogy a vészjósló jelek hamar jelentkeztek. Ha ezeket sem veszed komolyan, véged van! Lassan jobban leszel, de soha többet ne gyújts rá!
2012. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövök azzal, hogy hülye vagy, én is 15évesen szívtam el az elsőt, és én is voltam rosszul tőle. Csak nekem nem volt annyi eszem, hogy kidobjam. Azért vagy rosszul, mert a cigaretta tele van mérgekkel (nikotin, kátrány, káros égéstermékek, stb), amikhez nincs hozzászokva a szervezeted. Igyál sok folyadékot, tusolj le és feküdj le. Holnapra kialszod.

De figyelj. Nekem is mondták, hogy hagyjam abba, ne szívjam, stb, de én nem hallgattam senkire. Te ne tedd ezt! Eldobdtad, holnapra jobban leszel.Most még megállhatsz, később már nehezebb lesz.

Egyébként meg nem vagy hülye :) Kevés olyan ember van, aki ne próbálta volna ki..

18/L

2012. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Amúgy nem most próbáltam ki..1éve lassan h 1-2hetente barátaimmal cigizgettünk csak az volt a furcsa hogy arany marlborot meg piros bondot töltöttet simán elszívtam...ez meg csak egy fekete dunhill volt..azért dobtam el mert nem kívánom és nem pangok ha nincs cigim vagy nem cigizhetek +rosszul is lettem szoval ink.nem várom meg míg rászokok vagy baj lessz...:/
2012. ápr. 13. 21:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Túl erőset szívtál azért lettél tőle rosszul.
2012. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
épp ez az...ez ahhoz képest semmi volt mint amilyen mocskosul erőseket szívtam ..még néztek is hogy neem vagy dohányos ha egy köhögés és szédülés nélkül így elszívsz ilyen cigit...:/ mert mindenkinek mondom hogy nem cigizem mert tényleg nem vagyok rászokva..
2012. ápr. 13. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más fajta jön be, lehet ezt a faját nem szereted.

Az a lényeg ne szokj rá:)

2012. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen a válaszokat!És igen nem fogok az biztos most egy jó évre megundorodtam tőle....:S
2012. ápr. 13. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem:)
2012. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy év múlva újra rászeretnél majd gyújtani?
2012. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye kicsit sem! Ezen a cigizős korszakon minden kamasz átesik :) (én is). Én is rosszul voltam most a cigitől! Meghányattam magam és azért jobb! Legyél friss levegőn és vegyél nagy levegőt!
2012. szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!