Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Körül belül Hány Cigitől...

Körül belül Hány Cigitől lehet rászokni?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 20. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

sokkal több kell hozzá, de kevesebb mint gondolnád :D észre sem veszi az ember, én is csak egyszer visszatekintettem, hogy na, az elmúlt 3hónapban minden héten szívtam legalább 1 szálat. utána észrevettem, hogy már 5hete minden nap kimentem 1-2szálra. Egy idő után azt vettem észre, hogy nem bírom ki egy napig cigi nélkül. Nem volt jó időszak, hidd el, és több évig tartott (van akinek egész életében)..

Lényeg, hogy olyan nincs, hogy van akinek nem okoz függőséget. Ha rendszeresen szívsz, biztos hogy rá fogsz szokni, nem olyan dolog ez, amit kordában lehet tartani.

2012. ápr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát nem szoktam rá még én se,pedig már 15éve szívom,csak néha megkivánom,ugy félóránként,de nem kell rágyujtanom,csak ugy rágyujtok kb olyan 110ezer szálat szivtam el eddig,de még nem szoktam rá :)))))))))))))))


bruhahahhahahaaaaa

2012. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Eszterb válasza:

Kedves Kérdező!

Én napi 5 szálaz szívok el, és 8 hónapja ezt a számot tartom, nincs is szükségem többre. Régebben két hosszabb időszakot dohányoztam, ez kétszer 2 év volt,(egyik még középiskolában 30 éve, a másik kb 5 éve). Akkor is körülbelül ugyanennyit cigiztem naponta. Van amikor kevesebbszer gyújtok rá, a reggeli kávéhoz egyet, a többi napközben elosztva, az utolsót este. Nem meghatározó része a napjaimnak. De csak itthon dohányzom, máshol nem. Például nyaraláskor sem gyújtok rá. Nem is szoktam cigit magammal hordani. Azt gondolom nem vagyok rászokva, mert bármely időszakot simán kibírom nélküle.

Azt gondolom Te sem vagy rászokva. Engem a "rendes " dohányosok nyíltan a kocadohányos kategóriába sorolnak :)

Üdv.:

2012. ápr. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!