Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az elektromos cigizőket is...

Az elektromos cigizőket is elítéli a társadalom, vagy csak a régimódi dohányosokat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez szerinte, még uj ahoz hogy eliéljék. nem büdös és káros másokra, de aki használj annak ugyan ugy káros. De lehet bárhol..hát szerintem annyira nem, mert a ne befolyásolja a dohányos környezetét
2012. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a régi cigi értelmesebb mint az az elektromos szar. Soha nem venném a számba:D

Bár már semmilyen cigit nem veszek a számba. De elektromos... fúj

2012. máj. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A társadalom nem, maximum a fele... mert a másik fele dohányzik. Az elektromos cigi leszokáshoz a leghasznosabb, amúgy mókás, hogy valaki egy műanyag pálcikát szopogat. Legalább ha már dohányzom, nem csinálok komplett hülyét magamból ilyen vackokkal, felőlem el lehet ítélni nyugodtan.
2012. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bosszant ez a sok nagyokos. Ha soha nem vennéd a szádba, akkor honnan a fenéből gondolod, hogy szar. Hülyét meg nem az csinál magából, aki tesz azért valamit, hogy leszokjon, hanem az, aki ilyeneket ír. Igenis, a nagy többségnek rettentő nehéz megválni ettől a szenvedélyétől. De van ez a ketyere (nem a 2-3000Ft-os és a tv-ben reklámozott sz.ar, hanem a minőségi), ami rendkívül hatásosan ki tudja váltani a hagyományos cigarettát, legalábbis a felhasználói és saját tapasztalatok alapján. Aki tényleg le akar szokni, az szerintem nagyívben tojik rá, hogy ezért elitélik-e vagy sem. Elítélni pedig a tudatlanok szokták, tehát nem kell vele foglalkozni.
2012. máj. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy már próbáltam?:) Drágát is, olcsót is, tény, hogy a drága az kevésbé szar, de szerintem még mindig undorító. A füst az füst. Ez meg mi? Folyadék, benne nikotin, és egyéb kémiai szarok, felhevítve egy kis aksival, és azt a szart lélegezzük be? Mindegy, akinek bejött, az használja egészséggel, szerintem egy felkapott hülyeség lett, mint annak idején a vizipipa. De annak még több értelme van.

Cigiről leszokni meg szerintem nem cigivel kell. Akinek ezzel sikerült, annak gratulálok, örüljünk, hogy valamivel leszokott, de mikor itt is valaki írta, hogy ő már leszokott, hónapok óta csak elektromos cigit használ, közepesen erős patronnal.. Akkor végülis ő nem szokott le, nemigaz?:) ugyanolyan nikotinfüggő.

2012. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy mit szívól ha gőz jön ki a szádon de cigi formája van akkor már a nem dohányzók köhögnek és trágál szavakkal dobálnak, engem a buszmegállóba anyáztak is eléggé szépen, pedig elektromos cigit szívtam, az ilyen nemdohányzókat teljesen elítélem ezek az én szemembe nem emberek hanem felbőszült vadállatok akiket a kormány tett azzá sajnálom őket, hogy egykaptafa alá vesznek mindenkit.
2012. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Ebben sajnos van valami.Innen látszik,hogy mennyire befolyásolhatóak az emberek,a média és a kormány irányít mindenkit.Ha holnaptól az a szám menne,hogy milyen menő a cigi,akkor megint mindenki rászokna és az lenne a paraszt,aki nem gyújt rá.Így megy ez.Ne foglalkozz senkivel,az emberek többségének nincsenek saját gondolatai,manipulált birkák és kész.
2012. máj. 9. 10:29
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Én mindenkit elítélek, aki gyengébb, mint a szenvedélye.
2012. máj. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te elítélsz mindenkit pedig mindenkinek van szenvedélye még neked is, csak azt lehet, hogy te nem veszed észre. És ezért lehet, hogy más téged is elítél, én a helyedbe ilyet nem írtam volna!
2012. máj. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8 No comment.
2012. máj. 13. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!