Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha néha-néha rágyújtok egy...

Ha néha-néha rágyújtok egy cigire, biztos, hogy rászokok?

Figyelt kérdés
Szóval röviden annyi, hogy tegnap felhúztak idegileg, bementem a boltba és vettem egy doboz cigit. Szívtam belőle egy szálat és rájöttem, hogy tökéletes ideglevezető is.. Szóval ha 1-2 naponta elszívok egyet, tuti, hogy rá fogok szokni?

2012. máj. 19. 19:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Igen.
2012. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A cigi drog.
2012. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Hány éves vagy? Milyen fajtát vettél?

[link]

Ha rászoksz így járhatsz

[link]

Én 19 évesen próbáltam ki nem szoktam rá.

28/f

2012. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Decemberben töltöm a 15öt és arany Marlborot vettem.
2012. máj. 19. 21:15
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Vigyázz vele nagyon könnyen rálehet szokni.

Tegnap próbáltad ki előszőr? Milyen volt?

2012. máj. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem, nem tegnap próbáltam ki először, csak tegnap jutott eszembe ilyesmi, az előtt nem próbáltam cigivel levezetni magam, de bejött. Még egy kicsit köhögni is szoktam tőle.
2012. máj. 19. 21:47
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Ha jobban érzed magad egy szál cigi után, akkor már függő vagy.
2012. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne szokj rá,mert szívatni fog a társadalom.Bár te még fiatal vagy,lehet,téged nem annyira,de engem már biztos,mert felnőtt vagyok és nekem könnyebben dirigálnak idegen emebrek.
2012. máj. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mikor próbáltad ki először? Milyen volt? Azóta a pénteki rágyújtásig kb hányszor gyújtottál rá?
2012. máj. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Haverom 15éves kora óta rágyújt, most 25 nincs rászokva.

Szerintem ne vidd a cigit magaddal a suliba, jó ideig ne gyújtsál rá. Lehet néha néha rágyújtani,de 18alatt nagyon könnyű rászokni, ha van önfegylemed önuralmad meg tudod úgy csinálni mint a haverom, de ha nincs elvesztél....

Engem is fel szoktak húzni, de magamtól is meg tudok nyugodni, azt javaslom neked kérdező, hogy sportoljál inkább bicaj kondi futás úszás deszka görkori bármi jó, vagy játsszál a gépen, a tanulásra helyezd most a hangsúlyt, most kell a jövődet megalapozni, aki rá van szokva a cigire nehezebben is tanul, tudom hogy mennyire nehéz a felnőtté válás. Sok sikert:) Te vagy az erősebb, nézd meg azt a két linket és olvsd el, ne akarj úgy járni, nagyon rossz betegnek lenni és függőnek lenni, ha rosszul fog esni akkor is szívnod kell...

2012. máj. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!