Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszoktam a dohányzásról....

Leszoktam a dohányzásról. Helyes tettem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 19:32
 1/9 A kérdező kommentje:
*Helyesen
2012. jún. 4. 19:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Hoooogy csináltad???
2012. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon büszkék vagyunk rád, ügyes vagy! A lehető leghelyesebb döntés volt, amit csak meghozhattál. Csak így tovább!

27/N

2012. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyértelmű.
2012. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem azért írtam,hogy kérkedjek, csak tényleg nem vagyok benne biztos, hogy helyes döntés volt
2012. jún. 4. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lett volna helyes döntés? Az egészségedet véded ezzel.
2012. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát már hogy a rossebbe ne tetted volna helyesen?! :D

Egy dologra figyelj: kezdj el mozogni egy kicsit, és próbálj meg odafigyelni arra, hogy ne nassolj az étkezések között. Az a legrosszabb a cigitlenségben, hogy hiányzik, hogy valamit csinálj 1-2 óránként - és ilyenkor eszel helyette. Én így szedtem fel egy év alatt 12 kilót (voltam akkor 22/L, 160 cm-hez 53 kg helyett 65 lettem). Ezt próbáld meg megelőzni.

Én azóta is küszködöm a kilókkal, de ha visszamehetnék az időben, akkor is így csinálnám, mert inkább vagyok duci, de egészséges, mint csinos(abb), aki károsítja magát.

Ügyes vagy, ne szokj vissza! Kitartást!

26/N, 4 éve "tiszta"

2012. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy okot mondj, miért ne lenne helyes döntés...
2012. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is sokszor megfordult a fejemben,hogy helyesen tettem e,hogy leszoktam.Mert szerettem cigizni és a leszokás nemcsak jó dolgokkal járt számomra,hanem meg kellett szabadulnom egy támasztól.De még így is azt mondom,hogy jó döntés volt.Még ha nem is végleg szoktam le,mert hiányzik,de már legalább tudom,hogy nem halok bele abba,ha nincs cigim.Mert régen olyan szinten képes voltam bepánikolni,amikor elfogyott a cigim és nem volt többre pénzem,hogy mindent felforgattam a cigiért.Na,ezek a pillanatok nem hiányoznak,ezekért már megérte letenni.Most már rég elfogyott a pénzem és nincs miért aggódni.És tudtam hasznosabb dolgokra is költeni,amit eddig nem tudtam.Mostmár ha meglátok valamit a boltban és megkívánom,meg tudom venni,nincs az,mint régen,hogy nem tudom,mert cigire kell.Ilyen szinten soha többé nem is akarok már rászokni,mert ennek a függőségnek nincs semmi értelme.
2012. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!