Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek, hogyan lehetne...

Szerintetek, hogyan lehetne végérvényesen kiirtani, modern civilizációnkból ezt a primitív füstimádatot?

Figyelt kérdés
Ez nem egy nagyon komoly kérdés, én is dohányoztam, csak érdekel az emberek véleménye, hogy hogyan lehetne megszabadúlni mondjuk 1 generáció alatt a dohányipartól...

2012. jún. 20. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nagyon nagy pénz van benne.

A kólától, a kőolajtól, a Mcdonaldstól sem lehet megszabadulni, rohadt sok benne a pénz.

Már rég etanolos hibrid autókkal, ihatnánk friss vizet a cukrozott színezett szutykok helyett, és ehetnénk normális tápláló ételt. De nem tesszük, mert a magasabb érdekek ezt kívánják, ekkora pénzekről nem mondanának le.

2012. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mond, ha te ennyire utálod a dohányzó embereket.


Akkor felteszem a kérdést.


SZERINTETEK, HOGYAN LEHETNE VÉGÉRVÉNYESEN KIIRTANI, A MODERN CIVILIZÁCIÓNKBÓL EZT A PRIMITÍV POLITIKÁT AMI FOLYIK?


Szerintem inkább ezzel foglalkozz.

Aki cigizik az meg a maga dolga nem a tied.

2012. jún. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló nem kell felháborodni, nem utálom a dohányosokat, szakdolgozatot írok olyan témában, amit a válaszod alapján, mentális képességeid valószínűleg nem lennének képesek megemészteni.:)
2012. jún. 21. 20:56
 4/4 anonim válasza:
Teljesen sehogy, de megfelelő kemény törvényekkel valamint az Allen Carr módszer tömeges terjesztésével véleményem szerint egy generáció alatt 95%-al lehetne csökkenteni a dohányosok számát.
2012. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!