Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzástól sötétedhet a bőr?

A dohányzástól sötétedhet a bőr?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve dohányzok, napi fél háromnegyed dobozzal(néha azonban többet is elszívok) és azt vettem észre h sokkal sötétebb lett a bőröm
2008. máj. 3. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a dohányzástól! Maximum sárgulhat a bőröd a nikotintól, mondjuk az ujjadon vagy a szád körül.
2008. máj. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. nézz meg egy 30-40 éve dohányzó embert milyen szürke a böre. a sárgulás is lehet ahogy elöttem írták az újakon, akár a száj körül. de maga bör szürkül, és erösen észrevehetö egy régóta dohányzón hogy dohányzik, nagyon csúnya tud lenni a bör töle.
2008. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, aki évtizedek óta dohányzik, annak szürkülhet a bőre (persze közülük se mindenkinek), viszont a kérdező másfél éve dohányzik, úgyhogy nem hiszem, hogy neki ettől sötétebb a bőre.
2008. máj. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Amúgy én 7 éve dohányzom, de pont olyan fehérbőrű, napon leégő típus vagyok, mint korábban. Meg nagymamám is dohányzik, de olyan "úri" bőre van, szóval én nem hiszem, hogy ettől sötétebb lenne. Talán inkább több időt töltesz napon, na meg minden éveben megnő az UV sugárzás mértéke, lehet, hogy erre reagál a bőröd.
2008. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

mivel a borunk lelegzik ugyhogy ez tuti

jobb ha abbahagyod

meg fog feketedni a borod

es mindig cigiszaga lesz

2008. máj. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%

termeszetesen igen

sotetedhet

persze

nagyon karos

2008. jún. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
ha rágyújtasz a szoliban, akkor tuti :-)))
2008. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!