Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen az a barna füstszűrős...

Milyen az a barna füstszűrős cigi?

Figyelt kérdés
Állítólag "jobb" mint a fehér,de az azt jelenti,aminek a vége papírja barna?(a szád felőli vége).Mondanátok márkákat milyenben van ilyen?Mentolosat is ha lehet!
2009. júl. 15. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
5%

Bár nem a kérdésre válasz, de talán nem haragszol meg:

saját tapasztalatból tudom, hogy minél később szokik le az ember, annál nehezebb. És a hosszú évek alatt felgyülemlett mérgeket majd 5-7 év folyamatos tisztítókúrákkal lehet esetleg kimosni, vagy egyszerűen csak levonsz 10-15 évet az életedből.

2009. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te előttem szóló, te aztán pofátlan vagy :D:D:D:D


én szívtam barna szűrős cigit, de sztem baromi erős. a nevére sajnos nemelékszem, mer aztán soha többet :D

2009. júl. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
4%
Nem, nem vagyoik pofátlan, de ha már én akkor b@rom voltam, hogy 9 évig dohányoztam, aminek semmi értelme nem volt, akkor talán elolvassa majd valaki ezt a pár gondolatot, és átgondolja, hogy megéri-e olyan egészégügyi kockázatokat vállalni, hogy még 10 év után sem tudja, hogy mitől van ez meg az a betegség. Csak sajnos nekem apám minden nap dohányzott, és a nagymenő csávók is a középsuliban, és egyetlen ember sem volt a világon, aki rám szánt volna negyed órát és elmagyarázta volna, hogy mekkora hülye vagyok/voltam. De 1000x sorry az OFF-ért!!
2009. júl. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
légyszi a kérdésre is :D
2009. júl. 16. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

arany marbi,piros bond de kinnt németországba a cigik 80% ának.


15/L

2009. júl. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hűű hát én utálom a barna füstszűrőset :s sztem erős és az íze is pocsék (én csöves ciginek hívom annak ellenére hogy marbi is barna fsz.)
2009. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem mind2 jó .. de a barna jobb :D főleg a piros marcsi
2010. jún. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!